امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۸:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89395
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آیین معرفی و نقد کتاب «فقط غلامِ حسین باش» روایت جانباز حسین رفیعی به ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آیین معرفی و نقد کتاب «فقط غلامِ حسین باش» روایت جانباز حسین رفیعی به قلم حمید حسام که انتشارات صریر آن را منتشر کرده است با حضور مهدی قزلی، محمدعلی گودینی، رحیم مخدومی، گلعلی بابایی، اکبر خلیلی و نصرت‌الله محمودزاده در مجموعه نخلستان اوج برگزار می‌شود.

در ابتدای این کتاب آمده است: قبول کنی یا نکنی، برای تو خاطره گفتم. نه برای دلم و نه برای تاریخ. برای تو که فردا، هزاران «یک لاقبا» مثل من آوزیان تواند، برای تو که از گذر «حسین غلام» عبورم دادی و «غلام حسین»ام کردی. تقدیم به تو، با مرامِ علی (ع) مسلک. پهلوان یگانه اطلاعات، علملیاتِ لشگر 32 انصار الحسین (ع)، علی آقای چیت سازیان...... امضا: حسین رفیعی.»

کتاب «فقط غلامِ حسین باش» در 300 صفحه و شمارگان 2000 نسخه با قیمت 10000 تومان توسط انتشارات صریر روانه بازار نشر شده است.

مراسم معرفی و نقد کتاب «فقط غلامِ حسین باش» سه‌شنبه 27 خرداد از ساعت 11 در مجموع نخلستان سازمان هنری رسانه‌ای اوج با حضور نویسندگان، منتقدان و علاقمندان به ادبیات دفاع مقدس به همت سازمان هنری رسانه‌ای اوج و سازمان هنری و ادبیات دفاع مقدس برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار