امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۱۰:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89400
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،با توجه به فراخوان جشنواره و توجه ویژه جشنواره در این دوره به موضوع جنایات گروه ها و جریانات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،با توجه به فراخوان جشنواره و توجه ویژه جشنواره در این دوره به موضوع جنایات گروه ها و جریانات تکفیری در منطقه و جهان اسلام و دریافت آثار مستندی با این محوریت از سوی دبیرخانه ستاد برگزاری جشنواره در نظر دارد به دلیل ایجاد تمرکز و نوعی نگاه ویژه به این بخش از آثار مستند ارائه شده و ایجاد مشوق برای فیلمسازان و مستندسازان علاقمند در این زمینه بخش جداگانه‌ای را در جشنواره برای این موضوع در نظر بگیرد.

آثار رسیده با موضوع جنایات گروه‌های تکفیری و داعش در جشنواره مقاومت در باکس جداگانه و مستقلی مورد ارزیابی و داوری قرار می‌گیرند.

متاسفانه دامنه جنایات گروه های تکفیری و جریانات سلفی گری و گروه داعش که به نام دین اسلام با هدایت دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی در کشورهای چون: افغانستان، سوریه و عراق و ... در حال انجام است و شایسته است با ثبت این جنایات و اقدامات بیشرمانه و ضدانسانی چهره واقعی این گروه های آدمکشی حرفه ای که هدفی جز تخریب چهره حقیقی دین مبین اسلام و تخطئه مفاهیم دینی و تخریب و نابودسازی مبانی و پایگاه های اعتقادی مردم و ترسیم تصویری مخدوش از اسلام و پیامبر(ص) ندارند معرفی گردد.

جشنواره بین المللی فیلم مقاومت علاوه بر اختصاص بخش جداگانه به موضوع  جنایات تکفیری ها و گروه داعش در نظر دارددر  برنامه های تحلیلی و پژوهشی جشنواره و در کنفرانس و نشست های تخصصی جشنواره نیز  به این موضوع بپردازد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها