امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۸:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89416
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 110
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس،‌ با گذشت بیش از 100 روز از ماجرای ناپدید شدن هواپیمای مالزی که از کولالامپور به مقصد چین بلند شد اما هیچ گاه در ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس،‌ با گذشت بیش از 100 روز از ماجرای ناپدید شدن هواپیمای مالزی که از کولالامپور به مقصد چین بلند شد اما هیچ گاه در مقصد فرو ننشست،‌گمانه زنی‌ها و جست‌جوها برای یافتن سر نخی از سرانجام این هواپیما و ماجرایی که منجر به بروز این اتفاق شد،‌ ادامه دارد و بعد از نوشته شدن داستان این ماجرا توسط نویسنده مالزیایی، ‌اخیرا یک خلبان نیز دست به کار شده و در کتابی به تحلیل این ماجرا و گمانه زنی درباره پشت پرده  ماجرای این هواپیمای ناپدید شده پرداخته است.

اسم کتاب این خلبان، «خداحافظ مالزی 370» است و نام نویسنده کتاب خلبان ایوان ویلسون است که به همراه یک خبرنگار نیوزلندی به نام جف تایلور این کتاب را به طور مشترک نوشته‌اند.

نتیجه گیری نویسنده این کتاب هم خیلی جالب است و او با توجه به شواهد و سوابق سال‌ها خلیانی خود نوشته که این اتفاق قطعا طراحی شده  و برنامه ریزی شده بوده است و این ناپدید شدن هواپیما نه ناگهانی بوده است و نه اتفاقی. همچنین آنها در این کتاب به این نتیجه رسیده‌اند که این هواپیما قطعا در اقیانوس هند سقوط نکرده و مقصدی غیر از چیزی که اعلام شده،‌ داشته است.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها