امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۴:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89426
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۷
تعداد بازدید: 210
نوری زاده در زمان افتتاح شبکه تلویزیونی خود (ایران فردا) عنوان داشت که: افتخار می کنم با ولیعهد عربستان سعودی آشنایی نزدیک داشته و وی از ...

نوری زاده در زمان افتتاح شبکه تلویزیونی خود (ایران فردا) عنوان داشت که: افتخار می کنم با ولیعهد عربستان سعودی آشنایی نزدیک داشته و وی از مشاوره‌های من در مورد عراق و ایران استفاده می‌کند!

به گزارش پیروان موعود به نقل از پایگاه خبری- تحلیلی "خیبرآنلاین"، علیرضا نوری‌زاده که به جاسوس سرویس MI6 شهرت دارد، با راه‌اندازی تلویزیون ایران فردا دست به تخریب جمهوری اسلامی زد و با برگزاری برنامه‌هایی در این زمینه می‌کوشد جمع محدود ضدانقلاب خارج نشین را زنده نگه دارد.

این فرد در تازه‌ترین اقدامش با حمایت گسترده از گروهک تروریستی داعش در تلاش است تا فعالیت و کشتار بی‌رحمانه مردم توسط این گروهک را نادیده گرفته و به تمجید از آنها بپردازد.

این روزها که اکثریت دولت‌ها و سازمان‌های مدنی جهان از خطر داعش برای منطقه حساس خاورمیانه می‌گویند و افکار عمومی جهان نیز به شدت نگران این گروه تروریستی است، حمایت نوری‌زاده به چه معناست و چرا از یک گروهک تروریستی با این همه جنایت حمایت می‌کند؟


پشت پرده این حمایت‌های نوری‌زاده از گروهک داعش، حمایت معنوی عربستان سعودی از نوری‌زاده است؛ وی که خود را فدایی عربستان سعودی می‌داند، زمانی که دید همه مردم دنیا از عربستان سعودی به خاطر حمایت از داعش انتقاد می‌کنند، دست به حمایت از گروهک داعش زد و کشتار مردم بی گناه عراق را اقدامی پسندیده از سوی این جنایتکاران عنوان کرد.

سند دوم دلیل حمایت نوری‌زاده از داعش و عربستان حمایت‌های مالی ولیعهد سعودی از شبکه ایران فردا است که مدیریت این شبکه را نوری‌زاده بر عهده دارد.

نوری زاده در زمان افتتاح شبکه تلویزیونی خود (ایران فردا) عنوان داشت که: افتخار می کنم با ولیعهد عربستان سعودی آشنایی نزدیک داشته و وی از مشاوره‌های من در مورد عراق و ایران استفاده می‌کند!

حمایت‌های مالی گسترده عربستان از نوری‌زاده باید این فرد را مجبور به حمایت از گروهک داعش کند و به جای اینکه آزادانه به فکر مردم باشد، به پول‌های نفتی عربستان و حمایت از آنها فکر کند.

گفتنی است نوری زاده در جریان فتنه 88 و در زمانی که آمیخته ای از منافقین، سلطنت طلبان، بهایی ها و... با مزدوری سران فتنه (خاتمی، موسوی، کروبی) در روز قدس شعار "نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران" را سرداده بودند، حمایت همه جانبه ای از آنها کرده و این شعار را زاییده تفکر جوانان همسوی خود دانست. این در حالی است که با توجه به جنگ روانی دروغین داعشی ها مبنی بر اینکه به مرزهای ایران نزدیک شده اند، چنانچه این خبر صحت داشته باشد، نوری زاده و شعاردهندگان شعار انحرافی فوق، مشخص نکرده اند که آیا آمادگی جان فدایی برای مرزهای ایران را دارند یا خیر؟!

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها