امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۲:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8943
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۷
تعداد بازدید: 61
به گزارش فارس به نقل از پی سی ورلد، هیات مدیره یاهو خرید این سرویس وبلاگ نویسی را به تصویب رسیده و مبلغ یاد شده قرار است به طور نقدی به آن پرداخت ...

به گزارش فارس به نقل از پی سی ورلد، هیات مدیره یاهو خرید این سرویس وبلاگ نویسی را به تصویب رسیده و مبلغ یاد شده قرار است به طور نقدی به آن پرداخت شود.

قرار است تامبلر پس از خریداری هم در قالب یک شرکت مستقل اداره شود. تامبلر اگر چه در خارج از آمریکا زیاد مشهور نیست، اما خدمات وبلاگ نویسی آن در داخل آمریکا پرطرفدار است.

در حالی که مسئولان دو شرکت یاهو و تامبلر از اظهارنظر در این زمینه خودداری کرده اند، برخی تحلیلگران معتقدند یاهو باید به سرعت برای رفع نگرانی های کاربران تامبلر اقدام کند، زیرا این افراد نگران تاثیر منفی این خرید بر کیفیت خدمات تامبلر هستند. این نگرانی ها مباحثی همچون حریم شخصی، رابط کاربری سایت، آزادی بیان و ... را شامل می شود.

شایعات در این زمینه از هفته گذشته آغاز شد و برخی رفت و آمدهای مسئولان یاهو به دفاتر تامبلر در منهتن نیویورک به گمانه زنی ها در این مورد دامن زد. این اقدام یکی دیگر از تحولات ناشی از انتصاب مریسا میر به عنوان مدیر عامل شرکت یاهو است.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها