امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۴:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89432
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
علی دایی در گفت‌وگویی با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره بازی ایران مقابل نیجریه اظهار داشت: با توجه به شرایطی که ...

علی دایی در گفت‌وگویی با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره بازی ایران مقابل نیجریه اظهار داشت: با توجه به شرایطی که داشتیم به نظرم تاکتیک مناسبی را برای بازی با نیجریه در نظر گرفته بودیم اما از نظر کیفی بازی حرفی برای گفتن نداشت.

وی افزود: بچه‌های تیم‌ملی خیلی خوب دویدند و جنگیدند و به نظرم به خوبی توانستند بازی را در طول 90 دقیقه کنترل کنند اما خطر خاصی به جز یک صحنه روی دروازه حریف ایجاد نکردند ولی جا دارد به همه بچه‌ها تبریک بگویم چون در بازی اول در رویداد بزرگی مثل جام‌جهانی نتیجه خوبی گرفتیم.

دایی در پاسخ به سوالی که به نظر شما سیستم دفاعی برای تیم‌ملی مناسب بود یا خیر گفت: چاره‌ای نداشتیم، ما باید بسته بازی می‌کردیم و یک بازی بسته را ارائه می‌دادیم چون اگر باز بازی می‌کردیم امکان باز شدن دروازه ما روی هر حمله نیجریه زیاد بود و نمی‌شد آن موقع کاری کرد پس انتخاب بدی برای اولین بازی نبوده و من باز هم به همه بچه‌ها تبریک می‌گویم.

سرمربی قرمزپوشان در مورد بازی با آرژانتین گفت: نمی‌توانیم انتظار خاص و زیادی برای بازی با آرژانتین از تیم‌ملی داشته باشیم به رغم اینکه من معتقدم ما بهترین بازیکنان آسیا را داریم.

وی افزود: چه بخواهیم یا نخواهیم باید قبول کنیم آنها جلوتر از ما هستند و کارهایی را که آنها برای فوتبالشان انجام داده‌اند ما انجام نداده‌ایم. در کل برای تیم‌ملی آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم در دوبازی حساس و سخت آینده نیز به اهدافش برسد.

انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها