امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۴:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89467
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس میزگرد بررسی موانع و مشکلات مالیاتی اصناف کشور با حضور علی فاضلی رئیس ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس میزگرد بررسی موانع و مشکلات مالیاتی اصناف کشور با حضور علی فاضلی رئیس اتاق اصناف کشور و حسین وکیلی معاون مالیاتهای مستقیم سازمان امور مالیاتی کشور و مسئولان روابط عمومی دو مجموعه در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس برگزار شد.

این میزگرد با محوریت آغاز بهار مالیاتی در تیرماه که زمان اول تا 15 تیر برای ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده فصل بهار 93 و تا 31 تیر مهلت ارائه اظهارنامه مالیات بر عملکرد درآمدی اصناف در سال 92 است، اظهارنامه‌های الکترونیکی، موانع شفاف سازی اطلاعات مالیاتی اصناف، مشکلات ساختاری اصناف، توافق سازمان مالیاتی با اصناف،‌ راهکارهای حمایت از مالیات دهندگان، نقش آموزش در شفاف سازی اطلاعات و اخذ مالیات و آخرین وضعیت اخذ مالیات از مودیان در سال گذشته، ویژگی‌های قانون اصلاح مالیات‌های مستقیم و طرح جامع مالیاتی برگزار شد.

در این میزگرد حسین وکیلی معاون مالیات‌های مستقیم سازمان امور مالیاتی کشور عنوان کرد: ارائه اظهارنامه‌های الکترونیکی از سوی مودیان از اول خرداد 93 تا کنون 15 برابر مدت مشابه سال قبل بوده است.

همچنین علی فاضلی رئیس اتاق اصناف به نقش امضای تفاهم نامه مالیاتی بین اصناف و سازمان امور مالیاتی اشاره کرد و گفت‌: این مسئله سبب شد تا فضای شادی بخش و آرامی میان اتحادیه‌‌های سراسر کشور و اصناف ایجاد شود و دولت نیز آسانتر می‌تواند مالیات خود را از اصناف وصول کند.

مشروح این میزگرد مالیاتی که با حضور مسئولان بخش خصوصی و دولت برگزار شد، در روزهای آینده منتشر می‌شود.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها