امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۴:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89478
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) طرح اجازه به وزارت ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) طرح اجازه به وزارت صنعت، معدن و تجارت برای انعقاد قرارداد کار معین با بازرسان شاغل در حوزه نظارت بر بازار،‌ اعاده شده از شورای نگهبان را مورد بحث و بررسی قرار داده و به تصویب رساندند.

به وزارت صنعت، معدن و تجارت اجازه داده شد تا در سال 1393 در سقف بازرسان به کار گرفته شده در سال 1392، با تأمین اعتبار از ردیف 17ـ 550000 قانون بودجه سال 1392 برای اجرای طرح بازرسی کالا و خدمات بدون هزینه جدید اقدام کند.

وکلای ملت با 11 رأی موافق، 53 رأی مخالف و 15 رأی ممتنع از 214 نماینده حاضر در جلسه، این طرح را به تصویب رساندند.

به گزارش فارس، پیش از بررسی این طرح، علیرضا محجوب نماینده تهران تقاضای تغییر دستور و بررسی خارج از نوبت و با اولویت طرح مذکور در صحن علنی خانه ملت را مطرح کرد که با موافقت نمایندگان مواجه شد.

محجوب در سخنان کوتاهی گفت: شما نمایندگان به دو فوریت این طرح رأی دادید و حتی جزئیات آن را نیز تصویب کرده‌اید، اما این طرح مورد ایراد شورای نگهبان قرار گرفته، بنابراین با تغییر دستور و بررسی خارج از نوبت طرح مذکور در صحن علنی موافقت کنید.

وی افزود: انتظار داشتیم کمیسیون برنامه و بودجه ضمن اینکه نظر شورای نگهبان را تأمین می‌کند، نظر بازرسان شاغل در حوزه نظارت بر بازار را نیز تأمین کند، قراردادهای آنها معوق است و مبلغی دریافت نکرده‌اند.

سپس وکلای ملت با 120 رأی موافق، 15 رأی مخالف و 20 رأی ممتنع از 209 نماینده حاضر در جلسه، با تقاضای تغییر دستور موافقت کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها