امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۴:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89480
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ابراهیم نکو نماینده مردم رباط‌ کریم در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ابراهیم نکو نماینده مردم رباط‌ کریم در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (سه‌شنبه) خانه ملت در تذکری آئین‌نامه‌ای اظهار داشت: ‌از دستگاه قضایی و سایر نهادهای کشور می‌خواهم تا در معرفی نام خوناشامان اقتصادی از حروف اختصاری استفاده نکنند، چراکه این به معنای حرمت گذاشتن به اعمال پلید آنهاست.

وی با بیان اینکه مردم این شیوه معرفی مفسدان اقتصادی را توهین به خود تلقی می‌کنند، در تذکری به رئیس‌ جمهور گفت: از رئیس‌ جمهور می‌خواهم تا نسبت به وضعیت اسفبار طلاق در کشور که خانواده‌های زیادی را از هم می‌پاشد توجه کرده و دستورات لازم و اقدامات بایسته را مبذول کند.

نماینده رباط کریم خاطرنشان کرد: طبق آمار رسمی فقط در دو ماه اول سال جاری 21 هزار طلاق به ثبت رسیده است که با این روند پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال جاری این رقم به 120 هزار طلاق افزایش یابد یعنی 240 هزار نفر با یأس و ناامیدی در انتظار حوادث و اتفاقات آینده هستند.

نکو در بخش دیگری از سخنانش با طرح سؤالی تصریح کرد: آیا وقت آن نرسیده که نسبت به جداسازی حوزه جوانان از وزارتخانه ناتوان ورزش و جوانان اقدام شود و وزارتخانه جدید به نام ازدواج و خانواده متولد شود؟‌

نماینده رباط‌ کریم در مجلس همچنین گفت: از هیأت ‌رئیسه مجلس می‌خواهم با شهامت مقابل بی‌حرمتی‌های قابل تأمل به دولت از تریبون مقدس مجلس را بگیرد و اجازه ندهد جایگاه و شأن مجلس زیر سؤال برود، بی انصافان بدانند که شهدا به ویژه شهدای مجلس نظاره‌گر رفتار آنها هستند و مردم در رابطه با آنها تجدیدنظر می‌کنند.

نکو در پایان از دولت خواست تا نسبت به استقرار کامل ادارات در شهرستان جدیدالتأسیس بهارستان اقدام و نسبت به جابه‌جایی مدیران ناهمسو و کج‌سلیقه اقدام کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها