امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۷:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89483
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سپاه، سردار علیرضا تنگسیری جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه در آیین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سپاه، سردار علیرضا تنگسیری جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه در آیین تودیع و معارفه فرماندهی مجموعه دریایی امامت این نیرو با اشاره به رویکرد جهادی در مدیریت و فرماندهی سپاه، اظهار داشت: ایجاد و شکل گیری ابعاد گوناگون بازدارندگی در حوزه امنیت دریایی خلیج فارس و تنگه هرمز و افتخارات کسب شده در نیروی دریایی سپاه مرهون مجاهدت یکایک رزمندگان و فرماندهان خستگی ناپذیر آن است.

جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه تاکید کرد: با عنایات خدای متعال، نیروی دریایی سپاه از بدو تاسیس تا کنون منشأ خدمات قابل توجهی برای نظام اسلامی بوده است که آحاد رزمندگان در اجر معنوی و الهی آن سهیم هستند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به بخشی از استراتژی و تاکتیک های دشمن در مقابله با انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: امروز دشمنان ما و در رأس آن آمریکا برای مقابله با نفوذ انقلاب اسلامی به بهانه سازی، تصویرسازی فریبکارانه و وارونه و امنیت زدایی دست زده است.

تنگسیری در پایان با تاکید بر حفظ وحدت و افزایش دانش و بصیرت تصریح کرد: ما در مقابله با دسیسه های دشمن که هر روز ابعاد و رنگ و لعاب تازه ای به خود می گیرد باید ضمن تقویت و استحکام وحدت و انسجام درونی، معنویت افزایی و ولایت محوری بصیرانه را در همه ابعاد مورد توجه و عمل قرار دهیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها