امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۴:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89484
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد مهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد مهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در نشست علنی صبح امروز (سه‌شنبه) خانه ملت در تذکری آئین‌نامه‌ای از علمای شیعه و سنی کشور عراق که در یک وحدت عملی اعلان جهاد مبارزه علیه گروه تروریستی داعش را صادر کردند، تقدیر و تشکر کرد.

وی در تذکری خطاب به دولت گفت: هر چند که با تلاش‌های به عمل آمده، دولت در مهار تورم موفق بوده که جای تشکر نیز دارد،ْ اما واقعیت تلخ آن است که رکود نه تنها کم نشده، بلکه افزایش نیز یافته است.

نماینده کرمان در مجلس همچنین گفت: از تیم اقتصادی دولت انتظار داریم همان طور که برای مهار تورم خوب عمل کرد، برای شکستن رکود و رونق اقتصادی نیز گام‌های مؤثری بردارد.

وی خطاب به دولت و برخی از دستگاه‌ها و نهادها که از بیت‌المال حقوق دریافت می‌کنند، گفت:‌ متأسفانه شاهد بودیم که ظرف سه ماه گذشته برخی از دستگاه‌ها و نهادها افزایش حقوق بی‌رویه داشتند به گونه‌ای که برخی‌ها تا 70 درصد افزایش حقوق داشته‌اند و این در حالی است که قشر عظیمی از کارمندان از جمله فرهنگیان با حقوق‌های پایین نمی‌توانند زندگی معمولی داشته باشند، انتظار می‌رود اعتدال و عدالت در زمینه پرداخت حقوق و افزایش رعایت شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها