امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۲۱:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89489
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رابر، سعید جلیلی ظهر امروز در جمع مردم روستای کنجان این روستا را اسطوره‌ای جهانی دانست که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رابر، سعید جلیلی ظهر امروز در جمع مردم روستای کنجان این روستا را اسطوره‌ای جهانی دانست که نه تنها برای این استان، کشور و بلکه جهان چراغ راه روشن کرده و عظمت و اقتدار ایران اسلامی مرهون چنین شجره‌ای است که چنین میوه‌هایی را تقدیم انقلاب کرده است.

 عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه روستاهایی مانند کنجان باید دوباره تکثیر شوند و در آبادانی و پیشرفت کشور حماسه‌های بزرگی را در بخش اقتصاد خلق کنند، بیان کرد: کنجان باید در بحث اقتصاد نیز الگوی جهانی شود.

جلیلی عنوان کرد: یکی از سئوالاتی که امروز بسیار مطرح می‌شود این است که به هر حال در دنیایی که قدرت‌های بزرگی وجود دارند و خود مدعی سلاح، قدرت و امکانات مختلفی هستند و به صراحت اعلام می‌کنند که ما در برابر مردم ایران و جمهوری اسلامی ایران هستیم، چرا آنها که خود را قدرتمند می‌‌دانند، مخالف قدرت ایران هستند.

وی تصریح کرد: آنها مدعی قدرتمندی ایران هستند و همیشه می‌گویند چرا ما موفق نشدیم و این سئوال همیشه برای آنها مطرح است، اما پاسخ خیلی روشنی که به آنها باید بدهیم این است که قدرت ما به دلیل وجود روستاهایی مانند کنجان است که آنها نمی‌توانند آن را درک و تحلیل کنند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: وجود چنین مردانی در چنین روستاهایی است که تمام محاسبات دشمن را به هم ریخته و روستاهایی مانند گنجان است که می‌تواند برای ما عزت، اقتدار، پیشرفت و امنیت بیاورد.

جلیلی عنوان کرد: اگر می‌بینید امروز جمهوری اسلامی ایران به این عزت و اقتدار رسیده و بلندپایه‌ترین مقامات آمریکایی به این نکته اذعان دارند و این غیرقابل انکار است، به واسطه وجود افرادی مانند سردار حاج‌قاسم سلیمانی است که از این روستاهای کوچک بلند شده و کارهای بزرگی انجام دادند.

وی گفت: اگر مقام معظم رهبری که امروز پرچم‌دار ولایت هستند، می‌فرمایند که «ما می‌توانیم»، این بر مبنای خودباوری و به پشتوانه ملت است.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی افزود: برای تحقق منویات رهبری در جامعه هر کسی باید نقش خود را ایفا کند و آحاد جامعه وظیفه دارند در بخش‌های مختلف آنچه که رهبری در بحث فرهنگ، اقتصاد و سیاست خارجی مطرح می‌کنند را تبیین و اجرا کنند و آنچه اجرا می‌شود باید مرتبط با دغدغه‌های مردم باشد.

جلیلی با اشاره به تلاش‌های دشمنان در شبهه‌افکنی در ذهن مردم اظهار کرد: باید برای پاسخ به سئوالات و شبهاتی که در ذهن مردم شکل می‌گیرد، پاسخ مناسبی داشته باشیم.

وی خاطر نشان کرد: نکته مهم این است که در حال حاضر دشمنان بیکار ننشستند و با اهرم‌های مختلف می‌خواهند مانع پیشرفت ملت ایران شوند.
انتهای پیام/2446/ج40/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها