امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۴:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89493
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حزب اسلامی کار در تاریخ 02/02/93 طی دیدرای با آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حزب اسلامی کار در تاریخ 02/02/93 طی دیدرای با آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی مقرر کرد تا پیشنهادات خود درباره «فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها» در مدت زمان 10 روزه برای رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ارسال کند.

این حزب پس از بررسی‌ها و نشست‌های مختلف در مورد اصلاح شیوه اجرایی هدفمندی یارانه‌ها، طرح پیشنهادی خود را21/02/93 به دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ارسال کرد.

محمد نیشابوری سخنگوی حزب اسلامی کار امروز (سه‌شنبه) از فرستاده شدن این طرح با پی نوشت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی برای رئیس‌جمهور خبر داد و گفت: ما خبر دار شده‌‌ایم که رئیس‌جمهور نیز در مورد طرح پیشنهادی ما با موضوع اصلاح ساختار هدفمندی یارانه‌ها به معاون اجرایی خود دستور داده‌اند که این طرح را پیگیری کنند.

به گزارش فارس، در طرح پیشنهادی حزب اسلامی کار برای اصلاح شیوه اجرایی هدفمندی یارانه‌ها حزب اسلامی کار، 4 راهکار در نظر گرفته شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها