امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۱:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89504
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 38
رحیم زارع سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از حضور وزرای اقتصاد ...

رحیم زارع سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از حضور وزرای اقتصاد و صنعت و معدن و تجارت نیز مدیرعامل صندوق توسعه ملی، نمایندگان اتاق بازرگانی و نمایندگان تولیدکنندگان و کارآفرینان در جلسه امروز (سه‌شنبه) کمیسیون خبر داد و گفت: در این جلسه مطرح شد چرا تسهیلاتی که به بخش بازرگانی داده می‌شود چند برابر بخش تولید است.

وی به اعطای تنفس تسهیلات دریافتی و تمدید مدت پرداخت بدهی مالیاتی تولیدکنندگان اشاره کرد و گفت: امسال برای اولین بار اعطای تسهیلات را که هر سال از پاییز آغاز می‌شد از 3ماه اول شروع شده است.

زارع بررسی این نکته که چرا بانک‌ها بیشتر به سمت بنگاه‌داری می‌روند موضوع دیگر جلسه امروزکمیسیون اقتصادی برشمرد و اظهار کرد: در مورد بدهی ارزی واردکنندگان که پس ازتحریم‌ها با نرخ چند برابری ارز مواجه شده‌اند نیز بحث و بررسی صورت گرفت.

وی صحبت در مورد چرایی کاهش 415 هزار شغل در بخش صنعت را یادآور شد و گفت: در این جلسه همچنین نمایندگان از مسئولان اجرایی در مورد علت فعال بودن صرفاً 30 درصد ظرفیت بخش تولید سؤال کردند.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی بحث در مورد فاینانس‌ها و چگونگی استفاده از تسهیلات را محور دیگر جلسه امروز خواند و اظهار داشت: در خصوص معطل ماندن بخش تولید بحث و بررسی صورت گرفت و از مسئولان توضیح خواستیم چرا بیشتر سرمایه بانک‌ها در اختیار شرکت‌های سرمایه‌گذاری‌شان قرار دارد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها