امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۱:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89505
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 54
به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدعلی طاهری سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی،‌ درباره دستور کار امروز ...

به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدعلی طاهری سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی،‌ درباره دستور کار امروز سه‌شنبه 27 خردادماه کمیسیون فرهنگی مجلس، گفت: باتوجه به ضرورت اجرای واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی، وزارت ورزش خواستار این واگذاری شده و بر این اساس قرار است جلسه‌ای در این خصوص برگزار کند.

نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی،‌ ادامه داد: با توجه به نامه‌ای که از سوی وزارت ورزش و جوانان به دستمان رسیده قرار است یکی از اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس در جلسه مذکور حضور یابد تا به بحث واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی بپردازد.

این نماینده مردم در مجلس نهم،‌ تصریح کرد: با بررسی انجام شده سیدرمضان شجاعی کیاسری از سوی کمیسیون فرهنگی مجلس برای حضور در نشست مذکور شرکت خواهد کرد.

وی ادامه بررسی طرح امر به معروف و نهی از منکر را از دیگر موارد مطرح شده در کمیسیون فرهنگی خواند و افزود: بررسی کارگروه به اتمام رسیده و این مهم اکنون در کمیسیون مطرح شده و درحال پیگیری است.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی،‌ گفت: قرار است سامان‌دهی امر به معروف و نهی از منکر به گونه‌ای باشد تا از جامعیت بیشتری برخوردار شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها