امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۱:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8952
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۷
تعداد بازدید: 91
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دعوتنامه تندر90 پارس خودرو برای تحویل‌های فروردین، اردیبهشت و خرداد سال جاری ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دعوتنامه تندر90 پارس خودرو برای تحویل‌های فروردین، اردیبهشت و خرداد سال جاری به نمایندگی‌های فروش این شرکت ارسال شده تا به مشتریان تحویل داده شود.

قیمت مصوب فعلی تندر90 مدل E2 پارس خودرو 35 میلیون و 50 هزار تومان است که این مبلغ در دعوتنامه‌های جدید 260 هزار تومان افزایش یافته است.

با توجه به ارسال تعداد زیادی دعوتنامه برای خریداران تندر90 پیش از تعیین قیمت جدید این محصول، مشتریان برای تحویل خودرو سردرگم هستند.

همچنین برخی نمایندگی‌های ایران خودرو از احتمال جایگزینی پژو 405 و پژو پارس به جای تندر90 و تحویل این خودروها به مشتریان خبر می‌دهند.

قیمت جدید تندر90 در حالی هنوز مشخص نشده که پژویان، رئیس شورای رقابت اوایل هفته گذشته از  ارائه اطلاعات خودروسازان به بانک مرکزی به منظور تعیین نرخ تورم خودروهایی که قیمت‌گذاری جدید نشده‌اند، خبر داده و گفته بود: این اطلاعات را به بانک مرکزی ارائه کردیم تا پس از تعیین نرخ تورم، قیمت‌ جدید خودروهای تولیدی به صورت CKD مشخص شود.

تندر90، مگان و پژو 206 از جمله خودروهایی هستند که هنوز قیمت جدید آنها مشخص نشده است،قرار است قیمت جدید این خودروها بر اساس فرمول قیمت‌گذاری خودرو مصوب شورای رقابت، تعیین شود.

انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها