امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۲۳:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89534
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، علیرضا جاوید شهردار منطقه 4 در جلسه علنی امروز شورا با ارائه توضیحاتی درباره آخرین وضعیت و اقدامات انجام شده در باغ ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، علیرضا جاوید شهردار منطقه 4 در جلسه علنی امروز شورا با ارائه توضیحاتی درباره آخرین وضعیت و اقدامات انجام شده در باغ پرندگان گفت: ماه گذشته مناسب سازی باغ پرندگان برای تعدد معلولان و خانواده‌های دارای کالسکه به طور کامل در معابر باغ انجام شد. همچنین برودت هوا یکی از مشکلات این باغ بود که محیط استقرار زمستانی در فضای سبز باغ برای پرندگان طراحی و اجرا شد.

وی با بیان اینکه کیفیت باغ روز به روز رو به افزایش است، گفت: فاز سوم توسعه پروژه شامل واردات توری‌‌ها بود که به این منظور قراردادی منعقد شد که به دلیل تحریم‌ها بخشی از قسمت‌های وارد شده به دلیل ابهامات موجود در گمرک متوقف ماند که خوشبختانه اینک مشکل برطرف شده و صد در صد این تجهیزات تخلیه شده است.

شهردار منطقه 4 گفت: به منظور انتقال وجه توافقی با واسطه انجام شده تا طی یک ماه آینده پرداخت ارزی صورت بگیرد کل اعتبار ارزی ما در بودجه امسال 30 میلیارد تومان است که قرار شده این مبلغ پرداخت شود و بخش‌های باقی مانده‌ توری‌ها و اتصالات تا پایان سال از طریق واسطه منتقل شود.

در ادامه جلسه اعضای شورای شهر بهای ورودی باغ پرندگان را برای مردم عادی 4 هزار تومان و برای اقشار خاص شامل خانواده شهدا، ایثارگران، معلولان، دارندگان کارت منزلت، دانش‌آموزی، دانشجویی، موسسات خیریه، بهزیستی و کارمندان شهرداری 50 درصد تخفیف ارائه شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها