امروز : پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 21
۲۳:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89538
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 63
به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حمیدرضا کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با حکم علی‌اصغر ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حمیدرضا کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با حکم علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش با حفظ سمت رئیس ستاد اقامه نماز وزارت آموزش و پرورش شد.

در حکم رئیس ستاد اقامه نماز وزارت آموزش و پرورش آمده است: با عنایت به رهنمود مقام معظم رهبری مبنی بر آنکه همه روش‌های تبیین و روشنگری برای ادای حق معرفت نماز به کار گمارده شود و نظر به تعهد شایستگی، دین باوری و ولایت مداری جنابعالی و بر اساس تبصره ماده 2 آیین‌نامه توسعه و ترویج فرهنگ نماز، با حفظ سمت به عنوان رئیس ستاد اقامه نماز وزارت آموزش و پرورش منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با بهره‌گیری از تمامی توان ارزشمند خود با برنامه‌ریزی و ایجاد هماهنگی، هدایت و مدیریت بهینه نسبت به اجرای رهنمودهای مقام معظم رهبری به اجلاس‌های سراسری نماز و نیز عملیاتی کردن طرح جامع تقویت و تعمیق فرهنگ اقامه نماز، موجبات رشد و تعالی تربیت دینی دانش‌آموزان و آینده‌سازان تمدن عظیم اسلامی را فراهم آوردید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها