امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۷:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89554
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، علیرضا رئیسی ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه روسای جدید و قدیم بیمارستان سلمان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، علیرضا رئیسی ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه روسای جدید و قدیم بیمارستان سلمان فارسی بوشهر افزایش بیمارستان‌هایی که به‌جز هزینه برای استان کارایی چندانی ندارد را به سود استان ندانست و اظهار داشت: روند توسعه ما باید براساس یک چشم‌انداز واقعی و نیازهای استان باشد و بیمارستان‌هایی که با ضریب اشغال تخت پایین در سطح استان فعالیت می‌کنند دردی را از مردم دوا نخواهند کرد.

رئیسی با اشاره به مدیریت بحران در استان گفت: آمار عملکرد مدیریت بحران در استان با توجه به بضاعت موجود مثبت و ارزنده بوده و با توجه به حوادث طبیعی رخ داده در استان در سال گذشته کمترین تلفات در مراکز درمانی  استان واقع شده است که این مهم در سایه هماهنگی و همکاری خوبی که در حوزه درمان استان وجود دارد صورت گرفته است.

محمدرضا محسنی رئیس سابق بیمارستان سلمان فارسی بوشهر نیز ضمن ارایه گزارشی از وضعیت بیمارستان و اقدامات انجام شده در راستای پیشبرد مرکز در دوران تصدی مسئولیت خود از زحمات تمامی کارکنان و دست‌اندرکاران بیمارستان تقدیر کرد و ضمن خیر مقدم به دکتر فرداد، توفیقات روز افزون وی را در ارتقا و توسعه خدمات بیمارستان از درگاه باریتعالی خواستار شد.

مراسم تودیع دکتر محمدرضا محسنی  و معارفه دکتر شهریار فرداد رئیس بیمارستان سلمان فارسی تامین اجتماعی با حضور دکتر پور حکیمی مدیر درمان تامین اجتماعی استان ،دکتر رئیسی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان ،تعدادی از روسای مراکز درمانی تابعه مدیریت درمان تامین اجتماعی و جمعی از مسئولان، پزشکان و کارکنان در سالن آمفی تئاتر بیمارستان سلمان فارسی برگزار شد.
انتهای پیام/66006/صا20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها