امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۴:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89555
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سعید ترابیان در برنامه پایش شبکه اول سیمای جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه فرصت های گردشگری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سعید ترابیان در برنامه پایش شبکه اول سیمای جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه فرصت های گردشگری و جذب توریست خارجی در استان همدان به وفور یافت می شود، افزود: استان همدان گنجینه ای از تاریخ بشر از آغاز تمدن شکل یافته تا کنون بوده ، کتیبه های گنجنامه ای استان که به عنوان کلید رمز گشایی خطوط میخی در دنیا شناخته میشود از سویی و غار علیصدر که یکی از بزرگترین غار های آبی دنیا است  از سویی دیگر و نیز شهر لاله جین تنها شهر سفالی دنیا و شرایط استقرار همدان در مسیر راه ابریشم ، شاهی و امروز نیز که در قلب ارتباطی غرب کشور واقع شده است ، به دلیل کم لطفی مسئولان کشور به حق واقعی خود نرسیده است.

این فعال صنعت توریسم کشور در خصوص لزوم ایجاد طرح جامع هم پیوندی فعالان گردشگری استان همدان گفت: همدلی بسیار خوبی میان سرمایه گذاران ، آژانس های مسافرتی ، راهنمای تورهای گردشگری و نیز مسئولان استان همدان وجود دارد اما موفقیت این طرح در گروی اجرایی بودن آن است.

وی افزود: سرمایه گذار به خصوص در حوزه گردشگری باید مورد تکریم واقع شود چرا که حلقه گردشگری کشور را کامل می کند و از این مجرا می توان به روز های آرمانی این صنعت پردرآمد برای کشور دست یافت.

وی همچنین از ایجاد درآمد برای شهروندان استان متناسب با این فعالیت اشاره داشت و گفت: امروزه طرح توریست خلاق در دنیا با افزایش درآمد شهروندان آن شهرها همراه است و استان همدان این پتانسیل را دارد که به این طرح جامع دست پیدا کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار