امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۲:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89556
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، حجت‌الله بهروز در نشست امروز معاونت حمل و نقل ترافیک در خصوص موتورسیکلت‌های برقی گفت: یکی از مهمترین اهداف شهرداری در ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، حجت‌الله بهروز در نشست امروز معاونت حمل و نقل ترافیک در خصوص موتورسیکلت‌های برقی گفت: یکی از مهمترین اهداف شهرداری در برنامه 5 ساله دوم کاهش آلودگی هواست که برای اجرای آن چند زیر برنامه طراحی شده و به تصویب شورای شهر رسیده که بخشی از آنها در سال جاری به عنوان اولین سال اجرای برنامه باید عملی شود.

وی ادامه داد: یکی از این برنامه‌ها استفاده از خودروهای با انرژی پاک است که طی یک برنامه 5 ساله با همکاری همه ارگان‌ها امکان‌پذیر خواهد بود تا آلودگی هوای تهران را مرتفع کنیم و اگر دولت از کلیت این طرح‌ها حمایت کند می‌تواند گام‌های بلندتری در این زمینه برداریم.

بهروز در مورد تعامل مثبت دولت با شهرداری در حوزه حمل و نقل گفت: حمایت‌های دولت در چارچوب مقررات و آئین‌نامه‌ها اثر خود را گذاشته و بسیاری از طرح‌هایی که سال گذشته روی کاغذ بود اکنون شکل اجرایی به خود گرفته است و قوانین بالادستی ضمانت اجرای مورد نیاز را از سوی دولت دارد.

قائم مقام معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری ابراز امیدواری کرد؛ حمایت‌های دولت تداوم یابد و به ویژه در بخش صنعت که در سال‌های گذشته حوزه‌ای فراموش شده درباره آلودگی هوا بود پیگیری‌ها ادامه یابد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها