امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۲:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89559
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 19
مهدی نوید ادهم، دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و با اشاره به ...

مهدی نوید ادهم، دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و با اشاره به اضافه شدن اعضای جدید به این شورا، اظهار داشت: قبلاٌ یک معاون با 5 کمیسیون داشتیم و هم‌اکنون 2 معاون با 8 کمیسیون داریم.

وی افزود: این تغییرات بعد از سال‌ها اتفاق افتاد و به دلیل ضرورت پاسخگویی به تحولات و انتظاراتی است که از شورای عالی آموزش و پرورش وجود دارد؛ با این تغییرات امیدواریم بتوانیم بهتر به نیازهای جامعه هم از نظر قانون شورای عالی و هم از منظر سند تحول بنیادین آموزش و پرورش که به تصویب رسیده است، پاسخ دهیم.

نوید ادهم با تأکید بر اینکه این دو موضوع الزام کرد تا این تغییرات انجام شود، خاطر نشان کرد: تعدادی از اعضای کمیسیون‌ها، حقوقی هستند مانند معاون حقوقی و مدیران کل وزارتخانه، یا از دستگاه‌های دیگر هستند و تعدادی اعضای حقیقی و صاحب‌نظر هستند که به پیشنهاد دبیر کل و رأی شورای عالی انتخاب می‌شوند.

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش با بیان اینکه لیست اعضای جدید به تصویب تمام کمیسیون‌ها در شورا رسید، تصریح کرد: در مجموع 18 نفر به اعضای کمیسیون‌های شورای عالی آموزش و پرورش اضافه شدند.

وی افزود: ترکیب اعضایی که جدیداً به عضویت شورای عالی آموزش و پرورش منصوب شدند در هر کمیسیون دو نفر و در کمیسیون اقتصادی چهار نفر است.

نوید ادهم با اشاره به هدف اضافه شدن اعضای جدید به شورای عالی آموزش و پرورش، گفت: بعضی از اعضای کمیسیون‌ها حقوقی و بعضی صاحب نظر و متخصص فن هستند؛ این تکمیل کردن ترکیب کمیسیون‌ها، فعال کردن آنهاست.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها