امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 20
۰۲:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89603
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 159
سید رمضانعلی موسوی مقدم در حاشیه بازدید از پشت صحنه تله فیلم «ستاره شرق» در پاسخ به خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس درباره عدم اعزام گروه گزارشگران ...

سید رمضانعلی موسوی مقدم در حاشیه بازدید از پشت صحنه تله فیلم «ستاره شرق» در پاسخ به خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس درباره عدم اعزام گروه گزارشگران شبکه سه به برزیل گفت: مجموعه پوشش جام جهانی در داخل سازمان برنامه‌ریزی شده است و به منظور بهره‌وری و استفاده حداکثری و هم از جهاتی جلوگیری از برخی موازی‌کاری‌ها که انجام می‌شد، در واقع یک تیم به برزیل اعزام شد که هم از نظر فنی و هم از نظر پوششی همه شبکه‌ها را پوشش می‌دهند و اینکه هر شبکه به طور مستقل گروه اعزام کند، نبود و به همین دلیل در پوشش هیچ مشکلی وجود ندارد.

وی در پاسخ به این سوال که شبکه سه وظیفه پخش مسابقات فوتبال را دارد ولی شبکه دو کارکردش چیز دیگری است، چرا شبکه دو موفق شده ولی شبکه سه خیر، تصریح کرد: به دلیل اینکه امسال به خاطر فناوری‌ها و امکاناتی که در دست داریم، وجود و حضور گروه اعزامی را بی‌نیاز می‌کند. در حدی که نیاز بود اعزام شده‌اند و این‌ها کل شبکه‌ها را پوشش می‌دهند و هیچ کمبودی از نظر کمی و کیفی به وجود نیامده است.

وی درباره حضور مزدک میرزایی در برزیل نیز گفت: اینها بحث داخل سازمانی است. پوشش وقفه‌ای ندارد و با فناوری پیشرفته‌ای که داشتیم پوشش کامل است. از اعزام گزارشگران غیر ضرور جلوگیری شد.

مخاطب استفاده اش را می‌کند و خیلی بقیه ماجرا مهم نیست.

وی درباره کارکرد شبکه اچ دی در آینده نیز در پاسخ به فارس گفت: الان زیر بار آزمایشی است و مسابقات ورزشی را پخش می‌کند تا بعدها مشکلاتش برطرف شود. بعد از آن هم به شبکه‌های دیگر تسری پیدا می‌کند. ساختار اچ دی ساختاری است که ما همه شبکه‌ها را در آینده به اچ دی تبدیل خواهیم کرد.

موسوی مقدم همچنین درباره حاشیه‌سازی‌های انجام شده درباره رفتن ضرغامی از صداوسیما نیز گفت: آقای ضرغامی تا آبان ماه هستند و قبلا هم در این باره توضیح داده‌اند. وقتی زمان دوره ایشان تمام شد، رهبری درباره‌ آن تصمیم می‌گیرند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها