امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۶:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89605
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 99
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حدود یک ماه پیش یک سازمان سیاسی ضد اسلامی در آمریکا اقدام به چاپ تبلیغی ضد اسلامی روی بدنه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حدود یک ماه پیش یک سازمان سیاسی ضد اسلامی در آمریکا اقدام به چاپ تبلیغی ضد اسلامی روی بدنه برخی از اتوبوس‌های شهر واشنگتن کرد که اعتراض مسلمانان را برانگیخته است.

در این تبلیغ که روی بدنه حداقل 20 عدد از اتوبوس‌های شهر واشنگتن چاپ شده بود، ضمن انتشار عکسی از دیدار «حاج محمد امین حسینی»، مفتی بزرگ بیت‌المقدس در سال 1941با هیتلر، نوشته شده بود: تنفر مسلمانان از یهودیان در قرآن آمده است، دو سوم از کمک‌های ما آمریکائی‌ها به کشورهای اسلامی می‌رود، به نژادپرستی پایان دهیم، به کمک‌هایی که به کشورهای اسلامی می‌شود پایان دهیم.
 
اکنون انجمن روابط اسلامی آمریکایی در رد این تبلیغات اقدام به انتشار تبلیغی اسلامی روی اتوبوس‌های این شهر کرده است.

در این تبلیغ عکس یک مسیحی، مسلمان و یک یهودی، با آیاتی از قرآن مجید در کنار هم قرار داده شده و در کنار تصویر این جمله نوشته شده است: این آیات برای من سخن می‌گوید... . (عکس کامل از اینجا:    )

سخنگوی انجمن روابط اسلامی آمریکایی گفت: اسلام نسبت به آزادی ادیان، نژادهای مختلف متعهد است و با استفاده از آموزه‌های قرآنی سعی در همزیستی مسالمت‌آمیز آنها دارد. 

وی همچنین عنوان کرد که کمک‌های مردمی برای انتشار این تبلیغ اسلامی 41 هزار دلار بوده که این هزینه صرف طراحی، چاپ و همچنین ماندگاری آن برای یک ماه روی بدنه چند اتوبوس شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها