امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۲:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89625
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، یک خانواده بهائی که چند سال پیش از این فرقه ضاله برائت جسته و مسلمان شده‌اند، با مدیر حوزه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، یک خانواده بهائی که چند سال پیش از این فرقه ضاله برائت جسته و مسلمان شده‌اند، با مدیر حوزه علمیه البرز دیدار و گفت‌وگو کردند.

پدر این خانواده در ابتدا گفت: با توجه به شبهات فراوانی که به بهائیت وارد است و فرقه نیز هیچ جوابی در برابر آنها نداشت، مسلمان شدم. پس از اسلام‌آوردن من و همسرم، خانواده ما را کاملا طرد و مورد شکنجه‌های روحی و جسمی مختلفی قرار داد.

وی به چند خاطره از شکنجه‌های جسمانی خود و همسرش اشاره کرد و افزود: بیش از 30 مرتبه مورد ضرب و شتم بهائی‌ها قرار گرفتم. یک بار بیرون بودم وقتی بمنزل رسیدم دیدم صورت خانمم کبود شده و دیگر توانائی راه رفتن ندارد و نمی‌تواند روی پاهای خود بایستد. چندی بعد دوباره بصورت وحشیانه وی را کتک زده بودند که متاسفانه یکی از انگشتان دست همسرم شکسته بود.
 


 

این فرد که از تشکیلات بهائیت خارج شده است، ادامه داد: مغازه‌ام را به زور گرفتند و ما را از ارث و میراث محروم کردند. با تهدیدهای فراوان تلاش داشتند که منزل ما را از ما بگیرند که نتوانستند و وقتی حملاتشان شدت گرفت منزل را ترک کردیم. 18 روز آواره خیابان بودیم تا این که توسط یک خیّر این مشکل رفع شد.

او افزود:‌ بیت‌العدل که در اسرائیل است برای اعضای تشکیلات حکم خدا را دارد! وقتی دستوری بدهد، این امر باید انجام شود و خانواده‌ها تابع محض تشکیلات هستند.

وی تأکید کرد: به خاطر شکنجه‌های وحشیانه تشکیلات و همچنین بخاطر مباحث طرد از خانواده و غصب اموال به دادگاه شکایت کردیم و با قاطعیت در پی احقاق حقوق خود و خانواده ام هستم و تشکیلات بایستی در برابر جنایات ضد بشری علیه افراد نجات یافته پاسخگو باشد. ما به قوه قضائیه پناه آوردیم. با اینکه روال پرونده ما طولانی شده است و برخی قضات از رفتارهای ضد بشری برخی فرقه ها آگاه نیستند و از طرد اطلاعی ندارند اما یقین دارم دادگاه می‌تواند داد مظلوم را از ظالم بگیرد.
 مدیرحوزه علمیه استان البرز در این دیدار از ساختار فرقه‌های مختلف سخن گفت و افزود: در تشکیلات بهائیت با وجود ادعاهای پردامنه، نه تنها اصول مدرن کار تشکیلاتی مراعات نمی‌شود، بلکه افرادی که از فرقه جدا شده‌اند به مجازات‌های ذاتا بدوی و غیر مدرن همچون حذف و طرد دچار می‌شوند.

حجت‌الاسلام محمدابراهیم سلطانی، مجازات طرد را که بصورت وحشیانه از طرف بهائیت صورت می‌گیرد، نشانه ضعف این تشکیلات قلمداد کرد و افزود: بسیاری از افراد درون تشکیلات مسلمان شده‌اند. موج خروج از فرقه بهائیت شدت گرفته است و تشکیلات بهائیت در برهه کنونی برای ممانعت جداشدن افراد قوانین وحشیانه‌ای تدوین کرده‌اند تا در برابر موج شدید خروج مانع ایجاد کنند.
 
انتهای پیام/ک  
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها