امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۰:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89637
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 240
«مبینا نصیری» مجری تلویزیون و رادیو و تلویزیون و مبتکر کمپین «حرکت جهادی برای فرهنگ» در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: کمپین حرکت ...

«مبینا نصیری» مجری تلویزیون و رادیو و تلویزیون و مبتکر کمپین «حرکت جهادی برای فرهنگ» در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: کمپین حرکت جهادی برای فرهنگ از ابتدای سال 93 و در لبیک به نامگذاری سال 93 از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و حرکت جهادی تشکیل شد.

وی ادامه داد: این کمپین که در آن تعدادی از مجریان و کارشناسان مجرب رادیو و تلویزیون بنده را همراهی می کنند، تا کنون محور فعالیت خود را بسترسازی مناسب در زمینه ازدواج جوانان و ترغیب این قشر به ازدواجی آگاهانه قرار داده است.

نصیری با اشاره به رایگان بودن فعالیت‌های مجریان و کارشناسان این کمپین در همایش های مختلف تصریح کرد: تا کنون حدود 10 همایش با محورهای «نقش زن در فرهنگ خانواده»، «معیارهای یک ازدواج موفق»، «نقش فرهنگ در اقتصاد خانواده» و «ازدواج سالم، ازدواج آگاهانه» از سوی این کمپین برگزار شده است.

این مجری تلویزیون و رادیو اضافه کرد: کانون فارق التحصیلان دانشگاه آزاد به عنوان یکی از مراکزی که همواره در برگزاری همایش های کاربردی فرهنگی برای اعضای خود پیشقدم بوده، تا کنون دارای رتبه نخست استفاده از تسهیلات این کمپین بوده و همکاری خوبی برای برگزاری همایش های مختلف داشته است.

نصیری ادامه داد: همایش های مورد حمایت این کمپین با حضور اساتید و کارشناسان مجرب رادیو و تلویزیون نظیر دکتر فرهنگ، دکتر موسوی، دکتر احمد حلت و دکتر کرمانی برگزار شده است و دانشجویان با استقبال چشم گیری در این همایش ها حضور پیدا کرده اند.

وی با تاکید بر استقبال کمپین حرکت جهادی برای فرهنگ از حضور مجریان و کارشناسان بیشتر در این کمپین اظهار داشت: من به عنوان مبتکر ایجاد این کمپین از همکاران خود و دیگر کارشناسان دعوت می کنم تا با حضور در این کمپین در جهت ترویج فرهنگ اسلامی گام برداریم.

مبتکر کمپین حرکت جهادی برای فرهنگ اظهار داشت: ما امیدوار و علاقه مندیم که با گسترش فعالیت های این کمپین، بتوانیم همایش هایی را در سطح استان های کشور برگزار کنیم، تا بتوانیم در مناطقی که امکان برگزار همایش های پرهزینه وجود ندارد، با اعزام رایگان مجری و کارشناس، گامی در راستای اعتلای فرهنگ اسلامی خانواده برداریم.

نصیری در پایان ضمن دعوت از برگزار کنندگان همایش های مختلف فرهنگی برای استفاده از تسهیلات رایگان این کمپین خاطرنشان کرد: علاقه مندان می توانند اعلام نیاز خود برای استفاده از تسهیلات این کمپین را با شماره پیامک 3000506030 در میان بگذارند.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کمپین حرکت جهادی برای فرهنگ با حضور تعدادی از مجریان و کارشناسان رادیو و تلویزیون تشکیل شده که با ارائه خدمات رایگان به همایش های مختلف با موضوع فرهنگ، قصد حمایت از برگزاری اینگونه همایش ها را برای ترویج فرهنگ اسلامی دارد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها