امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۱۵:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89653
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 46
«عبد الرحیم مراد»، وزیر دفاع اسبق لبنان و رئیس حزب الاتحاد این کشور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بیروت ...

«عبد الرحیم مراد»، وزیر دفاع اسبق لبنان و رئیس حزب الاتحاد این کشور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بیروت تصریح کرد که انتخابات ریاست جمهوری سوریه در واقع بیان تمسک و پایبندی مردم این کشور به دولت و نظام و رهبری حکیمانه سوریه بود که از توطئه و شکست، پیروزی و موفقیت ساختند.

مراد همچنین گفت: مشارکت مردم در این انتخابات تاکیدی بر این امر بود که امکان ساقط کردن سوریه از سوی هیچ گروه ضاله تکفیری که به اسلام اهانت می‌ورزد و روح و جوهره اسلام را زیر سوال می‌برد، وجود ندارد.

وزیر دفاع اسبق لبنان افزود: انتخاب مجدد بشار اسد به ریاست جمهوری سوریه از طریق انتخابات آزاد و دموکراتیک و با آن استقبال گسترده مردمی تاکید بر آن است که رهبران سوریه در مقابله با توطئه‌های تدارک دیده شده علیه این کشور بر حمایت‌های مردمی تکیه دارند و این مقوله را باطل کرد که رهبران سوریه فاقد محبوبیت و جایگاه مردمی هستند.

مراد گفت: نتایج انتخابات کاملاً به سود و به نفع رهبران سوریه بود و در واقع همه پرسی درباره تداوم نقش سوریه در مقابله با طرح سیطره غرب بر سوریه و قلب تپنده جهان عرب بود.

وی توضیح داد: حضور گسترده مردم در انتخابات و حمایت از رهبران این کشور در کنار پیروزی‌های میدانی ارتش سوریه بیانگر عزم راسخ دمشق برای ریشه کن سازی تروریسم تکفیری و مقابله با حامیان آن است.

مراد سخنان خود را با این گفته به پایان رساند که هم اکنون تمام جهان عرب و اسلام در حال مبارزه علیه فتنه‌انگیزان طایفه‌ای و مذهبی هستند که در راس آنها آمریکا و رژیم صهیونیستی و کشورهای مرتجع عربی قرار دارند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها