امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۶:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89654
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری مستقل فلسطین «سما»، ارتش رژیم صهیونیستی سه‌شنبه شب و صبح امروز چهارشنبه، 61 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری مستقل فلسطین «سما»، ارتش رژیم صهیونیستی سه‌شنبه شب و صبح امروز چهارشنبه، 61 فلسطینی دیگر در مناطق مختلف کرانه باختری را بازداشت کردند، 51 نفر از این افراد از جمله اسرایی هستند که در سال 2011 و در طرح تبادل یک هزار اسیر فلسطینی در ازای آزادی «گیلعاد شالیت» نظامی اسیر صهیونیست (که پنج سال نزد فلسطینی ها اسیر بود) آزاد شده بودند.

ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرده که بازداشت‌ها را ادامه خواهد داد. رسانه‌های این رژیم اعلام کرده‌اند علی‌رغم بازداشت‌های گسترده هنوز هیچ اطلاعاتی از سه نظامی ربوده شده در روز پنجشنبه هفته گذشته به دست نیامده است.

رژیم صهیونیستی چندین بار حماس را عامل ربودن این سه سرباز اعلام کرده است و به این بهانه بازداشت‌های گسترده‌ای در کرانه باختری آغاز کرده است که تاکنون آمار آن از ۲۴۰ نفر گذشته است که 180 نفر از آنان از اعضای حماس هستند.

در یورش‌های نظامیان صهیونیست همچنین تاکنون بیش از ۸۰۰ نهاد و مکان متعلق به گروه‌های فلسطینی محل جولان نظامیان صهیونیستی شده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها