امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۱:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8966
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۷
تعداد بازدید: 78
سعید سلطانی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ به اینکه کارگروه تنظیم بازار امروز درباره شیر خام چه ...

سعید سلطانی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ به اینکه کارگروه تنظیم بازار امروز درباره شیر خام چه تصمیمی گرفت، گفت: در این جلسه پیشنهاد شد قیمت دو ماه علوفه‌ای که بر اساس تفاهمنامه به دامداران تحویل نشده به قیمت سال 91 باشد.

مدیر عامل اتحادیه سراسری دامداران افزود: این پیشنهاد به این دلیل است که قیمت علوفه افزایش پیدا کرده و در کنار افزایش 30 درصدی سایر نهاده‌ها از قبیل هزینه کارگری و حمل و نقل، قیمت تمام شده شیر خام افزایش یافته است.

*تعیین نرخ جدید شیر خام فردا در جلسه ستاد تنظیم بازار

سلطانی ادامه داد: تمام این موارد به اضافه پیشنهاد‌ قیمت شیرخام اتحادیه دامداران، و قیمت کارشناسان قوه قضائیه در باره شیر خام، در جلسه فردای ستاد تنظیم بازار برای تعیین نرخ جدید شیر خام بررسی می‌شود.

مدیر عامل اتحادیه سراسری دامداران تصریح کرد: با گرانی علوفه و سایر نهاده‌ها دامداران با مشکلات زیادی روبه‌رو هستند و قبل از اینکه این بخش به نابودی بکشد دولت باید حمایت جدی از این بخش داشته باشد.

امروز کارگروه تنظیم بازار موضوع شیر خام را خارج از دستور کار بررسی کرد تا با جمع‌بندی بررسی‌ها و پیشنهادها قیمت شیرخام در جلسه ستاد تنظیم بازار که فردا جلسه دارد تصمیم‌گیری شود.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها