امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۶:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89664
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 55
محمدحسن ذاکری عضو شورای مرکزی مؤتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به پنجمین سالگرد ...

محمدحسن ذاکری عضو شورای مرکزی مؤتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به پنجمین سالگرد فتنه سال 88 اظهار داشت: عده‌ای در سال 88 به دنبال این بودند تا حضور پرشور و گسترده مردم در انتخابات را زیر سؤال ببرند که  این جفایی بزرگ در حق نظام، ملت و خون شهدا بود.

وی با تأکید بر اینکه فتنه‌گران سال 88 کشور را دچار بحران کردند گفت: امروز برای همه مبرهن است که اردوکشی‌های خیابانی به منظور اعتراض به انتخابات نبود بلکه صرفاً و صرفاً برای براندازی نظام دنبال می‌شد.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی ادامه داد: اگر چه نظام به دلیل رأفت خود تصمیم گرفت سران فتنه را در حصر قرار دهد اما خواست مردم حزب‌اللهی و انقلابی محاکمه عادلانه آنان است و به تعبیر دیگر باید مُرّ قانون در مورد آنان اجرا شود.

ذاکری به تحرکات برخی از فتنه‌گران در شرایط فعلی اشاره و تصریح کرد: برخی‌ها احساس می‌کنند که روزنه‌ای برایشان باز شده و می‌خواهند به عرصه سیاسی و اجتماعی برگردند اما این یک خیال باطل است چرا که مردم با تبعیت از رهنمودهای امام راحل و رهبری اجازه فتنه‌گری دوباره آنان را نخواهند داد.

وی با بیان اینکه کسانی که دچار غبار فتنه و یا پشیمان شدند مسئله‌شان با دیگران جدا است گفت: نقشه دشمن این بود که به دنبال یارگیری از بدنه نظام در فتنه‌گری بود بنابراین کسانی که دچار غبار فتنه شدند، به دامان نظام برگشتند و یا توبه کردند مسئله‌شان از دیگران جدا است.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: برخی‌ها علیرغم همه رأفت و عطوفت‌های نظام اسلامی همچنان بر طبل فرسوده فتنه می‌کوبند و بر ادامه راه بیغوله خود اصرار دارند بنابراین هیچ کس جز خودشان نمی‌تواند آنان را از این گرداب نجات دهد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها