امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۸:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89665
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهریار،‌ ‌سردار اسکندر مومنی ظهر امروز در آیین افتتاح ساختمان جدید پلیس راهور غرب استان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهریار،‌ ‌سردار اسکندر مومنی ظهر امروز در آیین افتتاح ساختمان جدید پلیس راهور غرب استان تهران در شهریار با اشاره به مشکلات ترافیکی اظهار داشت‌: ‌ترافیک و ایمنی این روزها دغدغه تمام کشورهای جهان است.

وی افزود‌‌‌‌‌‌‌:‌ مطابق آمارهای جهانی حدود1میلیارد و 750 میلیون وسیله نقلیه موتوری در سراسر جهان وجود دارد که این رقم نشانگر لزوم برنامه‌ریزی صحیح در زمینه ترافیکی است زیرا مستقیما با زندگی مردم در ارتباط است.

رئیس پلیس راهور ناجا در ادامه در رابطه با آمار کشته‌شدگان بر اثر تصادفات رانندگی در جهان بیان کرد‌:‌ مطابق آمارهای جهانی حدود یک میلیون و 270 هزار نفر در سرتاسر جهان بر اثر تصادفات رانندگی جان خود را از دست می‌دهند.

سردار مومنی با اشاره به کاهش چشم‌گیر آمارهای تصادفات منجر به فوت در کشورمان خاطرنشان کرد‌: در سال‌های گذشته آمار کشته‌شدگان بر اثر تصادفات رانندگی حدود 28 هزار نفر بود که با همکاری همه‌جانبه تمامی ارگان‌ها این آمار به 10 هزار نفر کاهش به رقم 18 هزار نفر رسیده است.

وی ادامه داد‌: رهبر معظم انقلاب در دیدار گذشته خود با مسئولان پلیس راهور تاکید جدی بر کاهش آمار تصادفات منجر به فوت داشتند که امیدواریم بتوانیم این مهم را با همکاری و تعامل بیشتر و رعایت قوانین محقق سازیم.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با تاکید بر وسعت عظیم خاکی کشورمان یادآور شد‌:‌ در کشور بیش از 90 درصد جابه‌جایی‌ها ریلی و زمینی انجام می‌شود و تنها حدود 10 درصد با سایر وسایل نقلیه انجام می‌شود که این امر خود نشان از لزوم برنامه‌ریزی صحیح در این بخش است.

وی افزود‌:‌ به لطف خدا در کشور راه‌های ارتباطی بسیار مناسبی وجود دارد و ساکنان جنوب کشور می‌توانند با آسودگی خاطر به شمال کشور سفر کنند.

سردار مومنی در ادامه با اشاره به افزایش کیفیت خودروهای ساخت داخل گفت:‌ گلایه و درخواست مستمر ما از خودروسازان تولید خودروهایی با کیفیت‌های جهانی است زیرا خودروسازان باید تعهد بیشتری به مردم داشته باشند.

سردار مومنی در خصوص موضوع آلودگی‌های ناشی از خودروهای ناسالم نیز بیان کرد‌:‌ نمی‌توان گفت که با بارش باران یا وزش باد هوای شهر پاک می‌شود بلکه گازهای سمی از حالتی به حالت دیگر تغییر می‌کنند و به شکلی دیگر به زنجیره زندگی مردم باز می‌گردند.

رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به اقدامات پلیس راهور در غرب استان تهران اظهار داشت‌:‌ غرب استان تهران حدود 2 میلیون نفر جمعیت دارد که از بسیاری از استان‌های کشورمان بیشتر است که همین امر نشانگر لزوم توجه بیشتر به این منطقه است.

سردار مومنی با تاکید بر لزوم ارائه امکانات بیشتر به پلیس راهور غرب استان تهران به ویژه شهرستان شهریار تصریح کرد‌:‌ شهریار شهری با امکانات شهرستانی و انتظارات استانی است و ما تمام توان خود را در جهت ارائه امکانات بیشتر به این شهرستان انجام خواهیم داد.

انتهای پیام/2302/ع40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها