امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۱:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89673
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 80
عیسی امامی در گفت‌ و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با تشریح جزئیات جلسه عصر امروز شورای رقابت و بررسی موضوع ...

عیسی امامی در گفت‌ و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با تشریح جزئیات جلسه عصر امروز شورای رقابت و بررسی موضوع عرضه خودرو از سوی شرکت‌های خودروساز در این جلسه، اظهار داشت: خودروسازان برای اعمال قیمت‌های جدید خودرو اعلام شده از سوی شورای رقابت باید شروط تعیین شده از سوی این شورا را اجرایی کنند، در غیر این صورت مجدداً در قیمت خودروها بازنگری می‌شود و ممکن است قیمت برخی خودروها نیز کاهش داشته باشد.

وی ادامه داد: خودروسازان می‌توانند قیمت‌های جدید شورای رقابت را بر روی محصولاتشان اعمال کنند ولی در عین حال باید 5 شرط مورد نظر شورا را نیز اجرایی کنند.

عضو ناظر شورای رقابت با بیان اینکه فرمت قرارداد خودروسازان با خریداران طی 2 تا 3 هفته آینده از سوی شورای رقابت مورد بازنگری قرار می‌گیرد، افزود: موارد مربوط به عرضه خودرو از سوی خودروسازان نیز از سوی این شورا کنترل خواهد شد، به طوری که حاشیه بازار خودرو جمع شود، ظرفیت تولید خودروسازان به حد نصاب مورد نظر شورای رقابت برسد و مصرف کنندگان نیز متضرر نشوند.

وی با بیان اینکه در جلسه عصر امروز شورای رقابت، گزارشی در مورد قراردادهای شرکت‌ خودروساز و رعایت حقوق مصرف کنندگان ارائه شد، گفت: اصلاح قرارداد خودروسازان با نظر کارشناسی و به دنبال نتایج حاصل از نشست مشترک شورای رقابت با مدیران ایران خودرو و سایپا انجام خواهد شد.

امامی تأکید کرد: بعد از اینکه کار کارشناسی و نشست مشترک در مورد شروط شورای رقابت انجام شود، خودروسازان می‌توانند بر اساس فرمول جدید قیمت‌گذاری خودرو نسبت به تغییر قیمت محصولاتشان اقدام کنند.

انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها