امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۲:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89692
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 51
به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور در ادامه سفر ...

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور در ادامه سفر خود به ژنو و حضور در نشست کمیساریای عالی امور پناهندگان سازمان ملل، با حضور در مرکز بازپروری معتادین شهر ژنو از نزدیک در جریان معالجات افراد حاضر در این مرکز و اقدامات صورت انجام شده قرار گرفت.

وزیر کشور در این مرکز ضمن گفت‌وگو با مسئولین و پزشکان مستقر در این مرکز با توجه به اینکه سوییس با داشتن حدود سی هزار معتاد یکی از فعال‌ترین مراکز بازپروری و درمان را در اروپا دارد، در جریان روند ترک اعتیاد بازپروری، درمان و آمادگی معتادین برای بازگشت به جامعه قرار گرفت.

وی به منظور حضور در نشست کمیساریای عالی امور پناهندگان سازمان ملل روز یکشنبه وارد ژنو شد و با آنتونیو گوترس معاون دبیر کل سازمان ملل متحد و کمیسر عالی این سازمان دیدار و گفت‌وگو و در نشست این سازمان حضور یافت.

ضرورت حمایت از بازگشت داوطلبانه و پایدار پناهندگان، همکاری و مشارکت همه اعضای جامعه بین‌المللی در بهبود شرایط و ایجاد و تقویت زیر ساخت‌های مناسب در کشور افغانستان برای سرعت بخشی به روند بازگشت از جمله مسائلی مطرح شده از سوی  رحمانی‌فضلی در این سفر بود.

همچنین آنتونیو گوترس معاون دبیرکل سازمان ملل متحد و کمیسر عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان نیز در جریان این سفر ضمن تشریح عملکرد این کمیساریا و ارائه برنامه‌های آتی از نقش انسان دوستانه و حمایت‌های بی‌دریغ جمهوری اسلامی ایران در امور پناهندگان تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها