امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۲:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89697
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 71
حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه جلسه ...

حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه جلسه شورای مرکزی جامعه روحانیت شب گذشته برگزار نشد، اظهار داشت: با توجه به وضعیت آیت‌الله مهدوی‌کنی این جلسه به احترام ایشان تشکیل نشد.

ابراهیمی درباره اینکه در صورت استمرار این وضعیت، برنامه جامعه روحانیت چیست، تصریح کرد: اعضا تصمیم خواهند گرفت، البته از دفتر ایشان باید برای جلسه دعوت صورت می‌گرفت که این دعوت انجام نشد از این رو اعضا باید بنشینند همفکری کنند و هنوز این همفکری صورت نگرفته است.

همچنین حجت‌الاسلام شجونی نیز در این زمینه به فارس گفت: وقتی آیت‌الله مهدوی‌کنی نیست جلسه تشکیل نمی‌شود،‌ البته معاون سیاسی جامعه روحانیت نیز آقای پور محمدی است که از ایشان نیز خبری نیست و در وزارت دادگستری مشغول است.

وی با بیان اینکه «همه اعضا بهت‌زده‌‌اند و منتظرند ببینند چه می‌شود»، درباره اینکه آیا تشکیل جلسات به وضعیت آیت‌الله مهدوی‌کنی بستگی دارد، تاکید کرد: بله تقریبا همین است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار