امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۹:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8970
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۷
تعداد بازدید: 90
احمد غلامی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس افزود: در حال حاضر قریب به 50 هزار واحد مسکونی در هشتگرد در ...

احمد غلامی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس افزود: در حال حاضر قریب به 50 هزار واحد مسکونی در هشتگرد در حال احداث است و بخش عمده‌ای و حداقل 80 درصد این واحدها قبل از اتمام دولت به بهره‌برداری می‌رسد.
وی در پاسخ به این سئوال که نگرانی از این بابت وجود دارد که اگر واحدهای مسکونی مهر تا پایان دولت دهم به بهره‌برداری نرسد آیا در دولت بعدی ادامه می‌یابد اظهار داشت: هیچ واحد مسکونی مهر بدون آماده کردن زیرساخت‌ها و تأمین آب و برق به مردم تحویل داده نمی شود مگر اینکه متقاضیان مسکن مهر به زور بخواهند در این واحدها ساکن شوند.
وی ادامه داد: در دو سال گذشته حدود 6 تا 7 هزار واحد مسکونی مهر در هشتگرد تحویل مردم شده و مردم در 4 هزار واحد مسکونی نیز ساکن شده‌اند.
وی تاکید کرد: به وزارت راه و شهرسازی نیز اعلام کرده ایم که هر 45 روز 10 هزار واحد مسکونی مهر تحویل مردم خواهیم داد.

 *مسکن مهر فراتر از دولت است 

غلامی در پاسخ به این سئوال که مردم نگران این هستند که اگر دولت تغییر کند واحدهای مسکونی مهر به حال خود رها می‌شود گفت: مسکن مهر فراتر از دولت است و منظور این است که مردم مسکن مهر را قبول دارند.
وی افزود: 90 درصد مردم در نظرسنجی‌ها اعلام کرده‌اند که مسکن مهر را قبول دارند پس وقتی مردم این طرح را قبول دارند آن طرح جزء مطالبات مردم محسوب می‌شود و وقتی مسکن مهر مطالبه عمومی مردم باشد هر دولتی که بیاید مکلف است آن را ادامه دهد.
وی اظهار داشت:در آخرین نظرسنجی اعلام شده از سوی شبکه یک سیما مشخص شد که افرادی که در این نظرسنجی شرکت کردند 90 درصد موافق ادامه مسکن مهر هستند.
مدیر عامل شهر هشتگرد گفت:پس هر دولتی که بر سر کار بیاید حداقل کاری که خواهد کرد باید واحدهای مسکونی مهر باقی مانده را تکمیل کند.
وی افزود: ضمن اینکه هر دولتی که بر سر کار بیاید، بخش مسکن پاشنه آشیل آن دولت محسوب می‌شود و تأثیری که بخش مسکن بر اقتصاد می‌گذارد و تأثیری که از اقتصاد می‌پذیرد خیلی می‌تواند اثرگذار باشد.
وی ادامه داد:پس هر دولتی که بر سر کار بیاید بحث مسکن جدی است، پس مسکن مهر را نمی‌تواند رها کند چرا که هر دولتی که بخواهد مسکن مهر را رها کند به یک بحران دامن زده است.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها