امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۳:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89705
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 92
به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، جواد ناصریان معاون توسعه مدیریت و منابع ...

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، جواد ناصریان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت کشور طی سخنانی در گردهمایی معاونان توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری‌های سراسر کشور که در محل وزارت کشور برگزار شد، بررسی عوامل تحول اداری، گزارش تفریق و کسر بودجه، نظارت الکترونیکی، بررسی نقشه راه اصلاح نظام اداری کشور به منظور ساماندهی نیروهای انسانی دستگاه‌ها را از موضوعات مورد بحث در این نشست برشمرد.

ناصریان، معاونین توسعه مدیریت و برنامه ریزی استانداری ها را مدیرانی پاک که دارای مقام تشخیص در استان هستند دانست و اظهار امیدواری کرد که با وجود تمام محدودیت‌های بودجه‌ای بتوانند وظایف خود را به نحو احس انجام دهند.

وی رمز موفقیت دستگاه‌های اجرایی را برای رفع مسائل در شناخت و آگاهی آنان نسبت به مأموریت‌هایشان دانست و گفت: استان‌ها می‌توانند با برگزاری کارگروه‌های تخصصی در استان جهت رفع مشکلات خود عمل نمایند و با انجام این اقدام، در آینده شاهد تفریق بودجه‌ای خواهیم بود که بدون هیچ‌گونه اختلافی، عملکرد مدیران را مورد لحاظ قرار خواهد داد.

ناصریان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر کشور با اشاره به همکاری خوب و مناسب دیوان محاسبات کل کشور با مجموعه وزارت کشور از مدیران توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی استانداری‌ها خواست تا جهت قانونی‌تر شدن کارها و پیشگیری از تخلفات با کنترل امور و تعامل با دیوان محاسبات بر اساس شرح وظایف عمل خود نمایند.

در ادامه این نشست ژاله فرامرزیان مدیرکل دفتر تشکیلات و بهبود روش‌های وزارت کشور درخصوص نظام تحول اداری، نحوه ساختاردهی فرمانداری‌ها در سطوح ویژه و ساماندهی پست‌های مورد لزوم در وزارت کشور توضیحاتی ارائه داد.

رحیمی ریاست کل دیوان محاسبات کشور، سیدعلی صدرالسادات معاون سرمایه انسانی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، جمالی قمی ریاست امور آمار، برنامه‌ریزی و تامین نیروی انسانی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور و  محمودی مدیرکل دفتر بودجه وزارت کشور از دیگر سخنرانان این نشست بودند .
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها