امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۴:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89707
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 151
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هدایت‌الله میرمرادزهی نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هدایت‌الله میرمرادزهی نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در نطق میان ‌دستور خود در صحن علنی اظهار داشت: اهل تسنن در تمام صحنه‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی بالاترین مشارکت را در کشور دارند و حفظ اتحاد و وطن‌دوستی را جزئی از اعتقاد و ایمان خود می‌دانند.

وی افزود: طبق اصل نوزدهم قانون اساسی، ملت ایران از هر قوم و قبیله‌ای که باشند از حقوق مساوی برخوردارند، رنگ، نژاد، زبان و مانند اینها سبب امتیاز نیست و در اصل بیستم قانون اساسی، همه افراد ملت اعم از زن و مرد به طور یکسان مورد حمایت قانون قرار دارند و از حقوق انسانی، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی با رعایت موازین اسلام برخوردارند.

نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به اهل سنت اعتماد کنید که طبق فرمایشات مقام معظم رهبری طالب اتحاد و انسجام هستند.

میرمرادزهی در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود در بخش‌های مختلف اعم از استفاده از نیروهای بومی و به کارگیری آنها در ادارات محلی و استانی و نیز مشکل آب و همچنین فضای آموزشی در حوزه انتخابی خود از مسئولان خواستار رسیدگی به این مشکلات و حل آنها شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها