امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۰:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89710
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید هاشم بنی‌هاشمی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید هاشم بنی‌هاشمی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در نطق میان دستور خود در صحن علنی با اشاره به جنایات داعش در عراق که در لباس نفاق طلبه را سر می‌برد و دست به خونریزی می‌زند، اظهار داشت: تروریست‌ها در لباس دفاع از اسلام عزیز، ستم‌ها روا می‌دارد.

وی تأکید کرد: وهابیت که ساخته مکارهای انگلیسی است، هم‌اکنون در آتش‌افروزی و شرارت در منطقه فتوای شیطانی برای کشتار مسلمانان صادر می‌کند.

بنی‌هاشمی با اشاره به اینکه آمریکا در پشت این صحنه‌ها نقش‌آفرین است، افزود: عراق، سوریه و فلسطین در فتنه‌های اسرائیلی و صهیونیستی در آتش می‌سوزند و ایران اسلامی که مسیر تعالی خود را با انقلاب اسلامی طی می‌کنند، موجب امید و وحدت مسلمانان در منطقه و جهان است.

وی با اشاره به اینکه ما در این مسیر به درک و همدلی نیاز داریم، خاطرنشان کرد: ‌همان طور که امام (ره) رمز پیروزی را در وحدت می‌دانستند، امروز نیز حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای همان اتحاد و وحدت را گوشزد می‌کند و در مقابله با دشمنان دفاع و مقاومت را در مشی مبارزاتی ملت قرار داده‌اند.

بنی‌هاشمی ادامه داد: استفاده از دستاوردهای هسته‌ای و ظرفیت‌های نیروی انسانی، مدیریت جهادی را می‌طلبد و برای مقاومت در برابر دشمنان که با حربه اقتصاد و فرهنگ به جنگ ما آمده‌اند، ‌باید از سلاح مناسب استفاده کرد.

نماینده مشهد تصریح کرد:‌ لازمه برنامه‌های فرهنگی و عمق بخشیدن به فرهنگ غنی ایران اسلامی آن، باورهای دینی و تعالیم ارزشمند اسلام و تکیه بر نهاده‌های اجتماعی مانند خانواده و توانمندی‌های فردی است و هر یک از افراد این جامعه باید به عمق توانمندی‌های خود پی برده و در راه اعتلا و پیشرفت کشور مورد استفاده قرار دهند.

وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی، مدیریت جهادی و فرهنگ از موضوعاتی است که به همه مردم از همه اقشار برمی‌گردد، ادامه داد: سیاست‌های اقتصاد مقاومتی می‌تواند جهت همگرایی فعالیت‌ها و تلاش‌های ملت را متبلور و هم جهت کند.

بنی‌هاشمی با اشاره به اینکه در فضای فرهنگی برخواسته از شعور و آگاهی و تکیه بر ارزش‌های قرآن است که می‌توان مدیریتی سامان داد که اقتصاد مقاومتی را به سرانجام برساند، بیان کرد: هیچ گاه نمی‌توان اقتصادی را مقاومتی نامید که از ظرفیت‌های نیروی انسانی و انگیزه‌های خودباوری و خلاقیت به دور باشد، هیچ‌گاه نمی‌توان اقتصادی را مقاومتی نامید که از کارهای بزرگ هراس داشته باشد و برای انجام آن نتوان از توان و نیروی انسانی به ‌خوبی استفاده کرد.

وی با تکیه بر توانمندی‌های نیروی انسانی در تحقق اقتصادی درون‌زا و برون‌‌نگر گفت:‌ معادن و ظرفیت‌های نفتی و گازی و پتروشیمی و تجربیات ارزشمند فراهم شده و در این صنایع و نیز اقلیم‌های گوناگون و امکانات زیربنایی همراه با برنامه‌ای هماهنگ با مدیریتی جهادی ما را از فرازها و پیچ و خم‌های تاریخی عبور می‌دهد.

نماینده مردم مشهد در پایان از موقعیت زیارتی شهر مشهد سخن گفت و بر ضرورت توسعه زیرساخت‌های این شهر به منظور خدمت‌رسانی بیشتر به زائران تأکید کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها