امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۷:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89712
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 61
به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هیأت پارلمانی کشورمان متشکل از جمعی از اعضای گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ...

به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هیأت پارلمانی کشورمان متشکل از جمعی از اعضای گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و بلغارستان صبح امروز چهارشنبه 28/3/93 بنا به دعوت گروه دوستی پارلمانی بلغارستان و ایران در مجلس ملی این کشور به منظور دیدار و گفت‌وگو با مقامات پارلمانی بلغارستان عازم صوفیا پایتخت این کشور شد.

عباس مقتدایی رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و بلغارستان، ریاست این هیأت را به عهده دارد و منصور حقیقت‌پور، جبار کوچکی‌نژاد، محمدحسن آصفری، محمد مهدی برومندی نمایندگان مردم اردبیل، رشت، اراک و مرودشت، ‌ارسنجان، پاسارگاد سایر اعضا این هیأت هستند.

هیأت گروه دوستی پارلمانی ایران و بلغارستان در طی اقامت خود در بلغارستان قرار است که با رئیس کمیسیون سیاست خارجی و رئیس گروه دوستی پارلمانی بلغارستان و ایران دیدار و گفت‌وگو و در زمینه راه‌های گسترش مراودات دوستانه فیمابین بحث و تبادل نظر کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها