امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 17
۱۸:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89722
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از پلدختر، حجت‌الاسلام مجید انصاری ظهر امروز در جمع مردم این شهر با بیان اینکه بحث اشتغال از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از پلدختر، حجت‌الاسلام مجید انصاری ظهر امروز در جمع مردم این شهر با بیان اینکه بحث اشتغال از مهم‌ترین مطالبات مردم در سراسر کشور است، گفت: تنها راه برون رفت از بیکاری در کشور اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است.

وی با بیان اینکه درآمدهای جاری دولت اکثراً صرف هزینه‌های جاری کشور می‌شود، داشت: درآمدهای سالیانه دولت 148 میلیارد تومان است که از این مبلغ 128 میلیارد تومان صرف هزینه‌های جاری کشور می‌شود.

انصاری گفت: برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام کشور مبلغ 400 هزار میلیارد تومان پول نیاز است که با توجه به نبود این اعتبار تکمیل این طرح‌ها در کشور در حال حاضر امکانپذیر نیست.

وی ایجاد زمینه سرمایه‌گذاری ایرانیان خارج از کشور را یکی از مهم‌ترین برنامه‌های اصلی دولت برای جبران کمبود اعتبار و خروج از رکورد اقتصادی عنوان کرد و افزود: جلوگیری از خام‌فروشی و رفع موانع سرمایه‌گذاری از دیگر برنامه‌های دولت تدبیر امید در این زمینه است.

معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به استان‌هایی که در جنگ تحمیلی خسارت دیده‌اند، اظهار داشت: به استان لرستان و شهرستان پلدختر به عنوان نقاط خسارت دیده اعتبار لازم تزریق خواهد شد و دولت مصمم به این کار است.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور نمی‌تواند شخصاً در همه شهرهای کشور حضور پیدا کند، گفت: نمایندگان ایشان با سفر به شهرهای استان از نزدیک با مشکلات و خواسته‌های مردم آشنا شده و این مشکلات را در جلسه شورای اداری که در مرکز استان تشکیل خواهد شد به رئیس جمهور منعکس خواهند کرد.

انتهای پیام/85009/و30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها