امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۷:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8973
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۷
تعداد بازدید: 102
کارشناسان در یک مطالعه جدید به این نتیجه رسیدند که صحبت کردن با تلفن‌همراه نیز در لیست رفتارهای پرخطری قرار می‌گیرد که احتمال افزایش فشار خود در ...

کارشناسان در یک مطالعه جدید به این نتیجه رسیدند که صحبت کردن با تلفن‌همراه نیز در لیست رفتارهای پرخطری قرار می‌گیرد که احتمال افزایش فشار خود در افراد را بیشتر می‌کند.

به گزارش فارس به نقل از یاهو نیوز، نتایج حاصل از این بررسی در "بیست‌وهشتمین کنفرانس سالانه انجمن فشار خون آمریکا" اعلام شد و کارشناسان بر اساس آن توضیح دادند که صحبت با تلفن‌همراه می‌تواند عامل افزایش فشار خون باشد.

از دیگر مواردی که در این کنفرانس سالانه مطرح شد این بود که انجام ورزش‌هایی مانند یوگا می‌تواند فشار خون را پایین بیاورد و این در حالی است که مجردهای مبتلا به فشار خون بالا تمایل بیشتری برای مصرف غذاهای شور دارند که البته این افراد برای درمان بیماری خود ملزم به کاهش مصرف سدیم هستند.

محققان بیمارستان ایتالیایی Guglielmo da Saliceto در بررسی جدید خود دریافتند که میزان فشار خون کاربران به هنگام صحبت با تلفن‌ همراه از 121/77 در شرایط عادی به 129/82 افزایش یافته است.

همچنین مشخص شد برای آن دسته از افرادی که در طول روز بیش از 30 تماس تلفنی دریافت کرده‌اند، میزان افزایش فشار خون کمتر بوده است.

انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار