امروز : شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 20
۰۰:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89747
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
 به گزارش خبرنگار فارس، شهرداری منطقه ۱۵ با شرکت ویژه‌گران فرآیند با موضوع مشخص نمودن نقاط اعلام هشدار در نقشه GIS با SMS و با  شرکت دانش‌بنیان رویا ...

 به گزارش خبرنگار فارس، شهرداری منطقه ۱۵ با شرکت ویژه‌گران فرآیند با موضوع مشخص نمودن نقاط اعلام هشدار در نقشه GIS با SMS و با  شرکت دانش‌بنیان رویا یکتا ماندگار در خصوص استفاده از الیاف آسفالت‌؛ شهرداری منطقه ۱۸ با شرکت بهینه‌سازان صنعت تصفیه در خصوص تصفیه آب و فاضلاب و با شرکت دانش‌بنیان پارس ابتکار در خصوص طراحی و ساخت ساختمان با مصرف انرژی پایین و شهرداری منطقه ۱۷ با شرکت دانش‌بنیان ماشین لوراسیا در خصوص سازه‌های قوسی برای نگه‌داری ماشین‌آلات تفاهم نامه امضاء کردند.

گفتنی است، شهرداری منطقه ۴ با شرکت بنیان نورسان انرژی آریا در خصوص استفاده از GPR ، همچنین شهرداری این منطقه با شرکت دانش‌بنیان زیپ پل در خصوص فن‌آوری ایمنی ضربه‌گیر و طراحی و ارائه مشخصات پایه‌های تابلو چراغ راهنمایی،‌ با شرکت دانش بنیان نورسان انرژی آریا در خصوص انرژی خورشیدی ترکیبی با باد و با شرکت دانش بنیان رویا یکتا ماندگار در خصوص فن آوری رویه آرامید در حفاظت آسفالت و با جویا موبایل در خصوص فن آوری Carpoling تفاهم نامه امضاء کرد.

شایان ذکر است،  شهرداری منطقه 8 با شرکت دانش‌بنیان مطالعات جامع حمل و نقل ترافیک تهران در خصوص مطالعه ارتقا خطوط دوچرخه با GIS شهرداری منطقه ۱۸ با شرکت دانش‌بنیان پارس ابتکار در خصوص طراحی و ساخت و ساختمان با مصرف انرژی پایین و با شرکت روشن تاب طوس در خصوص فن آوری LEDتفاهم نامه امضاء کردند.

شهرداری منطقه 13 با شرکت مهندس پارس ابتکار در خصوص فن آوری انرژی تجدید پذیر؛ شهرداری منطقه 7 با شرکت دانش‌بنیان کمپوست خانگی در خصوص کمپوست خانگی؛ سازمان پارک‌ها و فضای سبز با مهندسی مشاور عصر فناوری دانش در خصوص یکپارچه سازی بانگ اطلاعات درختان تهران و ستاد محیط زیست و توسعه پایدار با شرکت دانش بنیان پایش زیست آزما در خصوص پایش آنلاین هوا ،آب و صدا به امضاء قرار داد پرداختند.

گفتنی است ۱۶ مورد تفاهم‌نامه نیز در این نمایشگاه توسط شهرداری منطقه ۷‌؛ دو مورد تفاهم‌نامه توسط منطقه ۱۸ دو مورد و یک مورد تفاهم‌نامه نیز در  منطقه ۱۷ ثبت شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها