امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 17
۱۹:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89762
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، سرهنگ زحمت‌کش رئیس پلیس فتای کرمانشاه گفت: در پی شکایت فردی از شهروندان مبنی بر ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، سرهنگ زحمت‌کش رئیس پلیس فتای کرمانشاه گفت: در پی شکایت فردی از شهروندان مبنی بر اینکه فرد یا افراد ناشناسی مبلغ دو میلیون ریال از حساب وی سرقت کرده اند، موضوع در دستور کار کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس فتای کرمانشاه افزود: با بررسی سرنخ های به دست آمده و با تلاش کارآگاهان در کمتر از یک روز کاری متهم شناسایی و با هماهنگی مراجع قضایی دستگیر شد.

سرهنگ زحمتکش تصریح کرد: متهم پس از دیدن مدارک محکم و غیر قابل انکار لب به اعتراف گشود و گفت چند روز پیش جهت انجام کار اینترنتی به داخل کافی نت رفته بودم و در آنجا متوجه سهل انگاری یکی از مشتریان شدم که با صدای بلند اقدام به خواندن شماره و رمز دوم کارتش می نمود و من نیز در یک فرصت مناسب اقدام به سرقت و برداشت 2 میلیون ریال از حساب وی کردم.

رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه در توصیه به شهروندان یادآور شد: اطلاعات مربوط به کارت بانکی کاملاً شخصی و محرمانه بوده و قرار دادن کارت در اختیار دیگران یا بلند خواندن اطلاعات آن در یک محیط عمومی کار درستی نیست و از طرفی زمینه تخلف را نیز برای افراد متخلف فراهم می کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار