امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۰:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89769
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، همایون هاشمی ظهر امروز در جلسه شورای اداری بهزیستی استان کردستان در سنندج اظهار کرد: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، همایون هاشمی ظهر امروز در جلسه شورای اداری بهزیستی استان کردستان در سنندج اظهار کرد: با توجه به نگاه ویژه مسئولان ارشد کشور به ارتقای خدمات سازمان بهزیستی خوشبختانه شاهد روند رو به رشد فعالیت‌ها و خدمات در این سازمان هستیم.

وی افزود:  بودجه این سازمان از 527 میلیارد تومان در سال 90 به یک هزارو 370 میلیارد تومان در سال جاری افزایش پیدا کرده است و با توجه به  پیشرفت‌ها و حرکت جامعه به سوی صنعتی‌شدن فعالیت‌های این سازمان نیز به سمت اجرای طرح مددکاری نوین به پیش می‌رود.

هاشمی خاطر نشان کرد: سازمان بهزیستی در حال حاضر باید ارتقا پیدا کند و لازمه این مهم نیز ایجاد مددکاری نوین در عرصه‌های مختلف است.

رییس سازمان بهزیستی کشور تصریح کرد: دغدغه مسکن یکی از مهمترین دغدغه‌های مددجویان به شمار می‌آید و این مهم در سال گذشته به عنوان اولویت نخست مدنظر قرار گرفت و هم‌اکنون روند ساخت مسکن‌های مددجویان به‌گونه‌ای است که هر ماه شاهد افتتاح بیش از 3هزار واحد در سطح کشور هستیم.

هاشمی افزود: با ادامه این روند تا پایان سال جاری بیش از 36هزار واحد مسکونی ویژه مددجویان در سراسر کشور به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی خاطرنشان کرد: اگر خیرین وارد عرصه ساخت مسکن مددجویان شوند بدون شک این روند با سرعت بیشتری پیش خواهد رفت و شاهد به بهره برداری رسیدن واحدهای بیشتر خواهیم بود.

هاشمی در ادامه به افزایش 20درصدی اعتبارات در سال جاری برای استان کردستان اشاره کرد و افزود: فضای مدیریت در سازمان بهزیستی چندوجهی است و هرچند استان کردستان یکی از استان‌های درجه یک کشور از لحاظ امکانات و زیرساخت‌ها به شمار نمی‌آید اما باید با تعامل و همکاری همه مسئولان این استان و حمایت از مجموعه بهزیستی شاهد تقویت فعالیت‌های این حوزه باشیم.

وی افزود: در سال جاری نیز نخستین سفر استانی را از کردستان آغاز کرده‌ایم و بیش از 40میلیارد ریال نیز برای کمک به زیرساخت‌های این استان در نظر گرفته‌ایم و با توجه به عملکرد خوب مدیرکل این استان یک سال دیگر نیز مأموریت وی تمدید شده است.

انتهای پیام/79006/خ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها