امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۲:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89770
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جنوب تهران، محمدتقی خسروانی مقدم ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله سید مرتضی محمودی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جنوب تهران، محمدتقی خسروانی مقدم ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد بخش درمان تامین اجتماعی استان تهران اظهار داشت: درمان از اولویت‌های اول کشور است و از زمانی که جناب نوربخش به ریاست سازمان تامین اجتماعی منصوب شده‌اند به دلیل این که از بدنه خود تامین اجتماعی هستند عملکرد سازمان بسیار بهتر از گذشته است.

مدیر کل درمان تامین اجتماعی استان تهران عنوان کرد: تعامل مثبت موجود بین دانشگاه شهید بهشتی و بخش درمان سازمان تامین اجتماعی یکی دیگر از عوامل عملکرد بهینه بخش درمان در استان تهران است، سعی ما بر این است که مدیریت رفتاری داشته باشیم نه مدیریت شعاری و هدف هم آن است که به فرمایش آقا مبنی بر اینکه از نظر هزینه درمان به جایی برسیم که بیمار جز رنج بیماری، دغدغه و رنج دیگری نداشته باشد.

وی سپس به راه اندازی بخش ام آر آی در بخش درمانی تامین اجتماعی ورامین اشاره کرد و گفت: ام آر آی نیاز شدید این منطقه است.

خسروانی مقدم نگاه ویژه تامین اجتماعی به اقلام دارویی را از دیگر اولویت‌ها دانست و با اشاره تصویب راه‌اندازی درمانگاه تامین اجتماعی تصریح کرد: در شهرستان پیشوا، فشافویه و پاکدشت درمانگاه تامین اجتماعی راه‌اندازی می‌شود.

این مسئول سپس در مورد مطالبات منطقه راجع به کمبود پزشک متخصص با توجه به جمعیت میلیونی تحت پوشش بیمارستان 15 خرداد گفت: در حال آنالیز کردن نیاز این بیمارستان و تعداد پزشکان متخصص هستیم و با توجه به اولویت بندی‌ها کمبود متخصص در بیمارستان 15 خرداد تامین می‌شود.

گفتنی است خسروانی مقدم از فروردین 93 طی حکمی از سوی سید تقی نوربخش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی به عنوان مدیر کل درمان استان تهران منصوب شد.

انتهای پیام/2462/س30/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها