امروز : پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 24
۱۴:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89779
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به وین، در دومین روز پنجمین دور مذاکرات ایران و گروه 1+5 در وین درباره راه‌حل ...

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به وین، در دومین روز پنجمین دور مذاکرات ایران و گروه 1+5 در وین درباره راه‌حل جامع هسته‌ای، رایزنی‌های فشرده بین معاونان وزیر خارجه ایران و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به ریاست سید عباس عراقچی و مجید تخت روانچی و هلگا اشمیت در هتل پله کوبورگ ادامه دارد و احتمالا نشست‌های سه جانبه‌ای نیز با حضور معاونان ظریف و اشتون و برخی از اعضای 1+5 برگزار شود.
معاونان ظریف و اشتون از صبح تاکنون در حال مذاکره هستند که رایزنی‌های صبح برای صرف ناهار و اقامه نماز متوقف و دوباره از سر گرفته شد.

آنگونه که شب گذشته عراقچی اعلام کرد احتمالا امروز نگارش متن پیش نویس توافقنامه جامع هسته‌ای آغاز شود.

ایران و 1+5 در خصوص دستیابی به راه‌حل جامع هسته‌ای ایران تاکنون 4 دور در وین گردهم آمدند و قرار بود در چهارمین دور این مذاکرات که 24 تا 26 اردیبهشت ماه در شهر وین برگزار شد، کار نگارش متن پیش نویس توافقنامه جامع هسته‌ای آغاز شود که به دلیل زیاده‌خواهی‌های طرف مقابل پیشرفت ملموسی در این زمینه صورت نگرفت.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار