امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۲۲:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89780
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پی رویدادهای ناگوار عراق رئیس دفتر جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران اظهارنظری مطبوعاتی را ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پی رویدادهای ناگوار عراق رئیس دفتر جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران اظهارنظری مطبوعاتی را صادر کرد و ضمن محکومیت جنایات به وقوع پیوسته در عراق داعش را عامل سازمان های خارجی برای ضربه زدن به امت اسلامی توصیف و از ملت عراق خواست نسبت به این توطئه صهیونیستی ـ غربی هوشیار باشند.
 
متن کامل این اظهار نظر به شرح زیر است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
رخدادها وحوادثی که در عراق وسوریه شاهد آن هستیم ، نگرانی تمام جهان اسلام را بر انگیخته و از ملت عزیر ومجاهد عراق و نیروهای سیاسی اش شکیبایی و هوشیاری بیشتری را می طلبد ، همبستگی ، همسویی و وحدت ملت عراق می تواند توطئه های گروه داعش و حامیان پیدا و پنهان آنرا در منطقه نقش بر آب کند.

رویکرد جنایتکارانه داعش حقیقت مزدوری آنها را برای سازمانهای اطلاعاتی منطقه ای و جهانی برای ضربه زدن به جهان اسلام و تجزیه امت اسلامی نشان می دهد.

به اعتقاد ما، تمامی عملیات وفعالیت آنان در راستای اهداف رژیم صهیونیستی برای متلاشی کردن امت اسلامی انجام می شود و به دنبال آن است تا عراق را هم به سوریه دوم تبدیل نماید .لذا از تمام مردم عراق اعم از سنی، شیعه، عرب و کرد می خواهیم عراق عزیز را از فاجعه ای که ملت سوریه (این کشور مقاوم و پشتیبان مقاومت) طی چند سال گذشته دچار آن شد دور نگه دارند.

امروز اولویت اول جهان اسلام به طور اعم و ملت عراق به طور اخص به ویژه گروه های و جریان های سیاسی ومذهبی این کشور ، اتحاد و همبستگی ملی است ، به خصوص که جهاد علیه داعش و سرکردگانش یک اقدام شجاعانه سیاسی است که می تواند با دفاع وآزاد سازی موصل آغاز وبه پاکسازی تمام عراق عزیز منتهی می شود.
 
ناصر ابو شریف
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تهران
 
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها