امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۰:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8979
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۷
تعداد بازدید: 116
حسن سعیدی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به تسهیل روند صدور معرفی‌نامه برای بیمه‌شدگان درمان اظهار کرد: کیوسک ...

حسن سعیدی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به تسهیل روند صدور معرفی‌نامه برای بیمه‌شدگان درمان اظهار کرد: کیوسک بیمه‌ای برای تسهیل در روند کاری بیمه‌شدگان درمان به بازار می‌آید.

مدیر فن‌آوری اطلاعات شرکت بیمه‌ کوثر یادآور شد: با استفاده از این کیوسک، بیمه‌شده بدون مراجعه به شرکت و در تمام ساعات شبانه‌روز و ایام هفته، می‌تواند تمام مراحل تایید برگه‌ی بستری، احراز هویت و صدور معرفی‌نامه را به صورت آنلاین در محل مرکز درمانی ظرف چند دقیقه انجام بدهد.

سعیدی افزود: در این فرآیند، پزشک معتمد شرکت به صورت آنلاین و شبانه‌‌روزی اقدام به تأیید بستری بیمار کرده و معرفی‌نامه از طریق کیوسک، چاپ شده و در اختیار بیمه‌شده قرار می‌گیرد.

وی گفت: سالانه تعداد زیادی از بیمه‌‌شدگان بیمه‌ی کوثر برای دریافت معرفی‌نامه و کارهای اداری درمان به شرکت مراجعه می‌کنند که با استفاده از این کیوسک‌ها دیگر نیازی به مراجعه‌‌ حضوری نیست.

سعیدی اضافه کرد: راه‌اندازی کیوسک‌های بیمه‌ای باعث صرفه‌جویی در وقت فرد بیمه‌شده، افزایش رضایت مشتری و در نهایت تحقق دولت الکترونیک خواهد شد.

به گفته‌ وی، تمام مراحل تولید نرم‌افزار این کیوسک در شرکت بیمه‌ کوثر انجام شده و این خدمت می‌تواند در صورت تفاهم، در اختیار سایر شرکت‌ها گیرد.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها