امروز : یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 6
۰۰:۵۷
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 898
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۴۴
تعداد بازدید: 257
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، یحیی‌ گل‌محمدی پس از تساوی یک بر یک برابر ذوب‌آهن در نشست خبری اظهار داشت: بابت دیشب که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، یحیی‌ گل‌محمدی پس از تساوی یک بر یک برابر ذوب‌آهن در نشست خبری اظهار داشت: بابت دیشب که نتوانستم در نشست خبری شرکت کنم عذرخواهی می‌کنم. ما دو نیمه متفاوت در بازی امروز داشتیم. نیمه اول نیمه پرسپولیس بود و می‌توانستیم کار را تمام کنیم اما از چند موقعیت گلزنی فقط یکی را تبدیل به گل کردیم.

وی ادامه داد: در نیمه دوم ذوب آهن تیم برتر بود آنها انگیزه بالایی داشتند و می‌خواستند هم انتقام جام حذفی را از ما بگیرند و هم برای بقا در لیگ تلاش می‌کردند. خستگی در ساق‌های بازیکنان ما مشهود بود. آنها 120 دقیقه در دیدار با داماش دویده بودند با این حال خوب دویدند و با این دوندگی یک امتیاز امروز گرفتیم.

سرمربی پرسپولیس در اعتراض به خبرنگاری که برنامه سفر پرسپولیس به اصفهان را بد دانست تا گل‌محمدی در نشست شرکت نکند، گفت: برنامه ما خوب بود اما پرواز ما یک ساعت و نیم تاخیر داشت و 8:15 به هتل رسیدیم و 8 و نیم شام بود و بعد از آن جلسه داشتیم. نمی‌توانستم بیایم.

گل‌محمدی در مورد اینکه چرا از بازیکنان جوان خود در این بازی استفاده نکرد، گفت: اگر می‌خواستیم از جوانان استفاده کنیم شائبه ایجاد می‌شد و اولین تیمی که نسبت به این مسئله اعتراض می‌کرد آلومینیوم هرمزگان بود. نمی‌خواستیم حرف و حدیثی به وجود بیاید به هر حال آرزویم ماندن ذوب‌آهن در لیگ برتر است.

وی در مورد اینکه در پایان لیگ پرسپولیس چه جایگاهی را کسب خواهد کرد، گفت: ما تلاش می‌کنیم بهترین جایگاه را در لیگ به دست بیاوریم هر چند پنجم و ششم را در شان پرسپولیس نمی‌دانیم. تلاش می‌کنیم در آینده بهتر شویم و همچنین در جام حذفی هم به قهرمانی برسیم.

گل‌محمدی در مورد اینکه استقلال با بازیکنان قدیمی‌اش بهتر از پرسپولیس رفتار می‌کند، و پرسپولیس قدر کریمی و مهدوی کیا را نمی‌داند، گفت: این بحث‌ها قدیمی شده و دیگر لزوم نمی‌بینم در موردش صحبت کنم. مشکل خاصی نبود و بعد از اتفاقات برنامه نود اتحاد بازیکنان بیشتر شد و مهدوی‌کیا هم در کنار ماست.

وی در مورد اینکه چرا به زمان بازی فینال جام حذفی معترض است، گفت: مشکلی با زمان بازی نداریم اما می‌خواهم بدانم چرا 4 روز قبل از فینال باید با ملوان بازی کنیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد شایعه مذاکره این باشگاه با کرانچار و حضور چلنگر در اردوی پرسپولیس گفت: کرانچار یکی از بهترین مربیان لیگ است و پرسپولیس هم مختار است هر تصمیمی که می‌خواهد برای فصل آینده بگیرد و هر سرمربی که می‌خواهند انتخاب کنند اما رویانیان این شایعه را تکذیب کرد.

گل‌محمدی در مورد مصدومیت حسین ماهینی گفت: تخمین می‌زنیم او دو هفته از میدان دور باشد البته باید فردا MRI بگیریم. ولی پزشک پرسپولیس تصور می‌کند او دو هفته مصدوم باشد.

وی در مورد اختلاف علی کریمی با مجتبی حسینی دستیار گل‌محمدی گفت: اختلافات کوچک را بزرگ می‌کنند. کریمی مشکلی با کادر فنی ندارد و امیدواریم او هر چه زودتر خوب شود و به پرسپولیس کمک کند.

انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها