امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۶:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89805
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، یک رسانه آمریکایی گزارش داده باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا در حین دیدار با سران کنگره در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، یک رسانه آمریکایی گزارش داده باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا در حین دیدار با سران کنگره در حال بررسی گزینه استفاده از نیروهای ویژه در عراق است.

خبرگزاری آمریکایی فاکس‌نیوز گزارش داد که اوباما قرار است روز چهارشنبه در دیدار با سران ارشد کنگره آمریکا افزایش حضور نظامی این کشور در بحران عراق را مورد بررسی قرار دهد و گفته می‌شود به سمت اعزام نیروهای ویژه آمریکا این کشور خاورمیانه تمایل دارد.

مطابق این گزارش، مقامات کاخ سفید تأکید کرده‌اند که گزینه‌های متعدد روی میز هستند اما هنوز تصمیمی درباره آنها اتخاذ نشده است. علی‌رغم این، گزارش‌ها حاکی از آن است که رئیس جمهور آمریکا در حال حاضر احتمال استفاده از حملات هوایی علیه نیروهای دولت اسلامی عراق و شامات را کنار گذاشته است.

یک مقام بلندپایه آمریکایی به فاکس‌نیوز گفته باراک اوباما ظاهراً به سمت اعزام تقریباً 100 نیروی ویژه به منطقه گرایش دارد. بنا برا ین گزارش، هدف از ارسال این نیروها کمک به آموزش ارتش عراق و افزایش اطلاعات آنها است.

گزارش شده اوباما احتمالاً از دیدارش با رهبران کنگره برای جویا شدن نظرات آنها درباره این گزینه‌ها استفاده خواهد کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها